KP MD 13.kolo: Čáslav - Kunice

FK Zenit Čáslav – Kunice 0:3 (0:0)

Zápas 13.kola jsme odehráli na ne příliš oblíbené umělé trávě v Čáslavi. Přestože se domácí nachází ve spodních patrech tabulky a v tomto zápase jsme byli papírovým favoritem, tak přesto jsme do utkání nastupovali s patřičným respektem. Svou šanci tentokrát dostali hráči z širšího kádru a naopak některé opory mužstva sledovali utkání pouze z lavice náhradníků.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém nás sice mladí domácí hráči přehrávali svou fotbalovostí, ale ani jedno mužstvo si v úvodních 40-ti minutách nevytvořilo žádnou brankovou příležitost.

Do druhého poločasu jsme udělali několik změn v sestavě a na hřiště se tak dostali Štěpán Procházka s Kubou Zaalem. Právě příchod těchto dvou hráčů a současně zatažení Filipa Tůmy do stoperské dvojice měli velký vliv na náš zlepšený výkon. Hned po čtyřech minutách posunul Procházka míč na volného Rezka a ten velmi povedenou střelou otevřel skóre utkání 0:1. Netrvalo to ani minutu a Matěj Rezek přidal ke svému a premiérovému gólu v kunickém dresu ještě gólovou nahrávku, kterou zužitkoval Martin Chalupník 0:2. V 50.min si vypracovali domácí snad jedinou gólovou příležitost, ale brankář Lomoz, i s patřičnou dávkou štěstí, vytěsnil míč na břevno a udržel tak čisté konto.  Naše šance přišly ještě v 56.min, ale Procházka mířil těsně mimo a o dvě minuty později vychytal domácí brankář Pavla Chlubnu. Na konečných 0:3 upravil 14minut před koncem Martin Chalupník, když gólovou nahrávku pro něj vymyslel Kuba Zaal.

 

Hodnocení trenéra: „Zápas to nebyl jednoduchý. V úvodu utkání jsme rozhodně nehráli to, co jsme si řekli a z naší strany nebyl moc pohledný fotbal. Naproti tomu soupeř, který má velmi mladé mužstvo (pouze 96 doplněné 97), hrál po technické stránce velmi dobře a taky nás  v určitých fázích hry dokonce přehrával. Výrazná změna přišla až ve druhém poločase, kdy se na hřiště dostali Procházka s Kubou Zaalem. Pomohly nám dva rychlé góly a pak už jsme měli utkání plně pod kontrolou. Důležitý moment byl ještě v 50.min, kdy za stavu 0:2 chytil Lomoz gólovou šanci domácích. Pojistku přidal Chalupník čtvrt hodiny před koncem a tak jsme si především díky druhému poločasu zaslouženě odvezli všechny 3 body“.

 

Sestava: Lomoz J. – Brožek M. (57‘ Smužanica V.), Drábek J., Hradecký T. (41‘ Zaal J.), Richter L. (65‘ Malý R.) – Rublič L., Rezek M., Tůma F. (65‘ Mlynář V.), Chlubna P. – Chalupník M., Zadražil A. (41‘ Procházka Š.);

 

Góly: 44‘ Rezek M., 45‘ a 66‘ Chalupník M.

Asistence: Procházka Š., Rezek M., Zaal J.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem