KP MD 14.kolo: Kunice - Mn.Hradiště

Kunice – Mn.Hradiště  3:1 (2:1)

Předposlední zápas této sezóny a současně poslední zápas v domácím prostředí, sehráli mladší dorostenci s týmem Mnichova Hradiště. Od úvodních minut se hrálo poměrně kvalitní utkání ve kterém jsme měli mírnou herní převahu, ale naproti tomu soupeř hrozil z rychlých protiútoků. V 15.min se na levé straně prosadil Pavel Chlubna a zpětnou nahrávkou před bránu našel zcela volného Chalupníka, pro kterého už nebyl problém do odkryté branky skórovat 1:0. 

Bohužel z vedení jsme se neradovali příliš dlouho. V 18.min nakopli hosté dlouhý míč za naší obranu, kde svedli sprintérský souboj náš Lukáš Richter a hostující Martin Moc. Z tohoto minisouboje vyšel vítězně hostující hráč, neboť Lukáš ho zastavil pouze za cenu nedovoleného zákroku a hosté z penalty vyrovnali 1:1. Na druhé straně měl trochu smůly Matěj Rezek, který se z hranice velkého vápna krásně trefil do levého horního rohu, ale gólovou radost mu pokazil hvizd hl.rozhodčího, který ještě před tím viděl faul jednoho z našich hráčů. Přesto se nám ještě do poločasu podařilo strhnout vedení na svou stranu. Ve 34.min přihrál Kuba Zaal na Procházku a jeho tečovaná střela skončila za zády hostujícího brankáře 2:1.

Ve druhé půli se obraz hry výrazně nezměnil a oba týmy navázaly na své výkony z prvního poločasu. Hostující brankář Bartoš se několikrát blýskl parádním zákrokem a byl to především on, kdo dlouho držel pro hosty nadějný výsledek. Ovšem v 55.min poslal Kuba Zaal kolmou nahrávku mezi soupeřovi obránce a Martin Chalupník se ve vyložené šanci nemýlil a zvýšil na 3:1. V závěrečných minutách měl soupeř ještě několik příležitostí zahrávat standardní situaci, ale žádný míč si cestu do naší brány nenašel a tak jsme utkání zaslouženě dotáhli do vítězného konce.

 

Hodnocení trenéra: „Z utkání mám velkou radost. Konečně jsme se doma presentovali výkonem, za který nás diváci pochválili. Bylo to naše nejlepší domácí vystoupení v celé podzimní části. K vysoké úrovni určitě přispěl i soupeř, který ač patří k nejmladším týmům v soutěži, tak dle mého názoru i on odehrál velmi dobrý zápas. Soupeř hrál celé utkání na tři útočníky a byl velmi nebezpečný zejména po rychlém přechodu do útoku. Naopak my jsme měli převahu ve středu hřiště a dařilo se nám využívat oba krajní záložníky, kteří hráli hodně ofenzivně a tak jsme si dokázali vytvořit poměrně velké množství brankových příležitostí. Bylo to zasloužené vítězství, které bylo navíc podpořeno dobrou hrou celého týmu

 

Sestava:  Lomoz J. – Smužanica V. (61‘ Mlynář V.), Drábek J., Tůma F., Richter L. (71‘ Zadražil A.) – Chlubna P. (52‘ Rublič L.), Rezek M., Procházka Š. (67‘ Malý R.), Zaal J. – Hradecký T., Chalupník M.

 

Góly:  15‘ a 55‘ Chalupník M., 34‘ Procházka Š.

Asistence: 2x Zaal J., Chlubna P.

ŽK: Procházka Š., Richter L.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem