KP MD 15.kolo: Beroun - Kunice

ČLU Beroun - Kunice 6:2 (3:1)

Poslední utkání podzimní části jsme sehráli na hřišti druhého týmu tabulky ČLU Beroun. Přestože domácí byli v tomto utkání jasným favoritem, tak jsme věřili, že je v našich silách zde překvapit. Do Berouna jsme odjížděli se 16 hráči a už dopředu jsme avizovali, že chceme dát dostatek prostoru všem hráčům.

Bohužel administrativní chyba při opravě zápisu způsobila, že Matěj Rezek byl zřejmě omylem vyškrtnut ze zápisu, čehož jsme si při podpisu nevšimli, a tak Matěj do utkání nemohl nastoupit, za což se mu upřímně omlouváme.

Soupeř patří mezi další týmy, které jsou složené výhradně z hráčů ročníku 96, přesto si troufám tvrdit, že právě toto mužstvo patří k těm absolutně nejlepším v celé letošní soutěži.

V prvním poločase mnoho šancí k vidění nebylo, nicméně naprostá většina brankových příležitostí skončila gólem. Ve 13.min jsme zahrávali rohový kop, ale místo toho, abychom ohrozili branku soupeře, tak jsme naopak inkasovali. Domácí přešli do rychlého protiútoku a ujali se vedení 1:0. Ve 22.min vyhrál ve středu hřiště osobní souboj Martin Chalupník a těžit z toho mohl Hradecký, který šel sám na domácího brankáře a vyrovnal na 1:1. Bohužel ještě v téže minutě jsme byli nedůslední v obraně a soupeř se svým druhým gólem vrátil do vedení 2:1. O tři minuty později zahrávali domácí VPK a centrovaný míč náš obránce ve snaze odkopnout pouze tečoval a míč tak skončil v síti překvapeného brankáře 3:1.

Do druhého poločasu jsme vyměnili všechny čtyři hráče a naše hra se o poznání zlepšila. V podstatě  18 minut jsme hráli převážně na soupeřově polovině a bylo to takové čekání na gól. Nejblíže k němu měl Tomáš Hradecký, kterému v 56.min předložil tutovku Chalupník, ale Tomáš netrefil míč ideálně a berounský gólman vytěsnil míč na roh. „Nedáš - dostaneš“, v 58.min podnikl soupeř ojedinělý protiútok, před brankářem Lomozem odhlavičkoval míč obránce přímo na kopačky dobíhajícího útočníka a místo kontaktního gólu přišlo navýšení skóre na 4:1. O tři minuty později zůstal náš brankář jak přikovaný na brankové čáře a útočník domácích měl už snadnou úlohu 5:1. V 65.min jsme sehráli hezkou akci, kdy po Šímově přihrávce do křídelního prostoru, poslal Kuba Zaal střílený centr před bránu, ale Chalupníkovi zkazil gólovou radost brankář neskutečným zákrokem. V 66.min další naše velká šance a opět skvělý zákrok domácího gólmana. Až v 73.min zahrával Rublič rohový kop a před bránou se nejlépe zorientoval Šíma a snížil na 5:2. Bohužel poslední slovo měli opět domácí, kteří dvě minuty před koncem lehkým obloučkem z velkého vápna přehodili našeho brankáře 6:2.

 

Hodnocení trenéra:Aniž bych chtěl nějak snižovat kvality soupeře, tak musím říci, že jsme to domácím výrazně usnadnili a díky našim chybám odjíždíme z Berouna s takovým debaklem. Chybovali jsem jak po taktické stránce (např. gól na 1:0 - my kopeme roh, vzadu máme tři obránce na jednoho útočníka a přesto soupeř bez větších problémů skóruje), tak po individuálních chybách (zde je nutné přiznat, že nás soupeř k chybám donutil především svou rychlostí a důrazem) a v neposlední řadě byl obrovský rozdíl ve výkonech obou brankářů. Na rozdíl od našeho brankáře, kterému zápas slušně řečeno nevyšel a rozhodně nepatřil k našim oporám, tak naproti tomu brankář domácích předvedl několik neskutečných zákroků a proto byl rozdíl ve skóre tak výrazný. Mrzí mě, že jsme ve druhé půli nedokázali zúročit naší herní převahu a že jsme se nedokázali gólově prosadit. Utkání mohlo skončit úplně jiným výsledkem“.  

 

Sestava: Lomoz J. - Smužanica V. (Zadražil A.), Drábek J., Tůma F., Richter L. - Chlubna P. (Rublič L.), Malý R. (Mlynář V.), Procházka Š. (Šíma O.), Zaal J. - Hradecký T., Chalupník M.

Nehrál: Rezek M. (administrativní chyba v zápise)

 

Góly: Hradecký T., Šíma O.

Asistence: Chalupník M., Rublič L.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem