KP MD 19.kolo: Kunice - Graffin Vlašim

FK Kunice – Graffin Vlašim 2:2 (1:1)

Ani ve čtvrtém jarním utkání se zápas mladších dorostenců neodehrál na přírodní trávě, ale opět jsme byli nuceni využít UMT v Újezdě. Do zápasu jsme bohužel nemohli počítat s celou řadou hráčů, ať již ze zdravotních důvodů (Rublič, Rezek, Zadražil) a nebo vzhledem k tomu, že odehráli celý zápas za SD (Hradecký, Chalupník, Tůma F., Heřmánek).

Naopak v našem dresu se prvně objevil Vojta Němčanský, který k nám dočasně přišel společně se Zdeňkem Vávrou z prvoligové Dukly Praha, a oba by nám měli pomoc v naší tíživé situaci na brankářském postu. Od úvodních minut se hrálo poměrně vyrovnané utkání ve kterém mnoho gólových šancí k vidění nebylo. První velkou příležitost měl v 11.min Pavel Chlubna, ke kterému se šťastně odrazil míč v pokutovém území hostů a Pavel nekompromisní střelou do šibenice otevřel skóre 1:0. V 17.min se hosté prosadili středem hřiště a vyrovnali na 1:1.

Druhý poločas začal lépe pro nás. Na pravé straně zasekl míč Pavel Chlubna a přesnou nahrávkou našel ve vápně volného Paclíka. Ten vyřešil celou situaci na jedničku a z otočky se trefil na bližší tyč a vrátil našemu týmu vedení 2:1. Hosté si ve druhém poločase mnoho šancí nevytvořili, akce po zemi se nám dařilo eliminovat a naprostá většina všech centrů vzduchem končila v rukavicích našeho brankáře. Pět minut před koncem zápasu si počínal náš obránce až příliš důrazně a rozhodčí posoudil zákrok jako nedovolený a odpískal pokutový kop. Z následné penalty hosté vyrovnali na konečných 2:2. V samotném závěru měli vlašimští blízko ke třem bodům, ale sérii střel zlikvidoval skvělými zákroky Vojta Němčanský a udržel pro nás remízový výsledek.

 

Hodnocení trenéra: „Před utkáním jsme opět museli řešit personální otázku hráčů a na poslední chvíli jsme byli nuceni udělat několik změn v sestavě. Přesto jsem byl s výkonem svých svěřenců poměrně spokojen. Milým překvapením byl pro mě výkon Lukáše Richtera, který se do sestavy vrací po dlouhém a vleklém zranění.  Zrovna tak dvojice Paclík – Černý, která dostává na rozdíl od ostatních méně prostoru, si též zaslouží kladné hodnocení. Nemalou zásluhu na tomto výsledku má i spolupráce s Duklou Praha, která se v současné době rozšířila i do kategorie mládeže a právě sebejistý výkon brankáře Vojty nám hodně pomohl. Myslím si, že remíza v tomto zápase  je zcela zasloužená, byť oba týmy měly ještě po jedné velké šanci, a tak tři body mohli klidně skončit jak v Kunicích, tak ve Vlašimi.“

 

Sestava:  Němčanský V. – Smužanica V. (40‘ Černý Z.), Brožek M., Drábek J., Mlynář V. – Procházka Š., Mlčák Z., Zaal J., Richter L. – Chlubna P., Paclík D. (65‘ Hradecký T.)

Nehráli: Buček R., Chalupník M., Tůma F., Heřmánek J.

 

Góly: 11‘ Chlubna P., 46‘ Paclík D.

Asistence: Chlubna P.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem