KP MD 21.kolo: Čelákovice - Kunice

SK Union Čelákovice – Kunice 0:3 (0:0)

Utkání 21.kola jsme odehráli na hezkém hřišti Městského stadiónu v Čelákovicích. Před utkáním jsme hráče nabádali, abychom zápas nepodcenil a přistoupili němu maximálně zodpovědně. Bohužel realita byla úplně jiná a v prvních 40 minutách jsme podali asi nejhorší výkon jara.

Nedokázali jsme se úplně dobře vyrovnat s velikostí hrací plochy, která je více jak o 10 metrů širší než všechny ostatní hřiště na kterých jsme dosud hráli, nebo na kterých trénujeme. Místo toho, abychom hru roztáhli, tak jsme se naopak shlukovali na malém prostoru a herní situace jsme neřešili správně. Do kabin jsme tak odcházeli za bezbrankového stavu, kdy ani jedno mužstvo nemělo žádnou vyloženou příležitost ke skórování.

Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení hráčů, na hrot se posunul Brožek, naopak jeho místo zaujal Štěpán Procházka. Daleko více jsme začali využívat krajní prostory a velmi rychle jsme hru ovládli a byli lepším týmem. Ve 42.min se na pravé straně prosadil Paclík a jeho přesný centr našel před bránou kopačku Martina Brožka, pro kterého už nebyl problém skórovat 0:1. V 58.min jsme kopali VPK, domácí brankář si né úplně ideálně postavil hráče do zdi, ale Lukáš Richter nabídnuté šance nevyužil a trefil pouze tyč domácí branky. Ovšem o minutu později se opakovala situace z úvodu druhého poločasu, tentokrát se na levé straně prosadil Chlubna a i on předložil tutovku pro Martina Brožka, který ani napodruhé nezaváhal 0:2. Třetí gól přidal v 66.min Chlubna, když Paclíkovu přihrávku ještě lehce tečoval Hradecký. Další šance jsme již nevyužili a tak utkání skončilo naším vítězstvím 0:3.

 

Luděk Rublič, trenér FK Kunice: „v prvním poločase jsme vsadili na útočnou dvojici Š.Procházka – D.Paclík, ale Štěpán nedokázal naplnit naše očekávání a mnohdy si chodil pro míče hodně hluboko a tak se spíše pohyboval na postu středního záložníka. Změna v rozestavení, kdy Procházku nahradil Brožek určitě prospěla oběma hráčů a současně větší aktivita krajních záložníků vedla k zaslouženému vítězství našeho týmu

 

Sestava FK Kunice: Šíma O. – Černý Z., Hradecký T., Drábek J., Zadražil A. – Chlubna P., Mlčák Z., Brožek M., Richter L. – Procházka Š. (65‘ Smužanica V.), Paclík D.

Nehráli: Buček R., Tůma A.

 

Góly: 42‘ a 59‘ Brožek M., 66‘ Chlubna P.

Asistence: 2x Paclík D., Chlubna P., Hradecký T.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem