KP MD 22.kolo: Kunice - Hořovicko

Kunice - FK Hořovicko 4:0 (1:0)

Mladší dorost se poprvé v jarní části představil v domácím prostředí a po osmi měsíční pauze dokonce hned na hlavním hřišti. Naším soupeřem byl tým FK Hořovicko, který nastoupil do utkání s několika hráči, kteří již odehráli většinu utkání za  starší dorost.

Hráče jsme proto nabádali k aktivní hře založené na dobrém pohybu a věřili jsme, že hosté celý zápas nevydří fyzicky, což se také následně potvrdilo.

V prvním poločase se hrál poměrně pěkný fotbal, který se musel divákům líbit. Většina gólových šancí se sice odehrála před brankou soupeře, přesto si hosté dokázali vytvořit nejméně dvě dobré příležitosti, ale v obou případech nás podržel jistými zákroky náš brankář. V úvodu utkání se našim hráčům povedla krásná akce, kdy Richter šikovně pustil míč za sebe a následně se Mlčák ocitl sám před hostujícím brankářem, ale z této „gólovky“ dokázal vytěžit pouze rohový kop. O chvilku později měl stejný hráč další šanci, ale trefil pouze tyč odkryté branky. Ve 20.min měl blízko ke gólu Martin Chalupník, ale i v tomto případě zůstalo pouze u přání. Skóre se tak měnilo až ve 32.min, když Procházka dopravil odražený míč do hořovické branky 1:0. O dvě minuty později „zívala“ prázdná branka před Lukášem Richterem, ale ten svou střelu placírou nasměroval o něco výš, než by bylo potřeba.

Ve druhém poločase se postupně začala projevovat fyzická únava hostujících hráčů, a naše  převaha tak byla stále výraznější. V 54 min se po přihrávce Mlčáka  prosadil Richter a zvýšil na 2:0. V 56. a v 67.min byly k vidění dvě velmi podobné akce, v obou případech nahrával Mlčák a Štěpán Procházka upravil na konečných 4:0.

 

Luděk Rublič, trenér FK Kunice: „zápas byl pochopitelně ovlivněn tím, že soupeř přijel v malém počtu a několik hráčů muselo nastoupit i v utkání staršího dorostu. Rozhodně to ale nesnižuje výkon našich hráčů, kteří odehráli asi jedno z nejlepších utkání jara. Především v prvním poločase jsem byl velmi spokojen s tím, jak si hráči plnili své povinnosti. Ve druhé půli už to nebylo ono, ale soupeř zcela rezignoval a  proto je vítězství zcela zasloužené“

 

Sestava FK Kunice: Němčanský V. - Černý Z. (40‘ Smužanica V.), Tůma A. (58‘ Paclík D.), Drábek J. (30‘ Hradecký T.), Zadražil A. (53‘ Mlynář V.) - Brožek M., Procházka Š., Mlčák Z., Richter L. - Chlubna P., Chalupník M.

Nehrál: Rezek M.

 

Góly: 32‘, 56‘ a 67‘ Procházka Š., 54‘ Richter L.

Asistence: 3x Mlčák Z., Chalupník M.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem