KP MD 26.kolo: Kunice - Spartak Příbram

Kunice – Spartak Příbram 3:0 (1:0)

Sezóna 2011/12 se pomalu blíží do svého finále a my jsme ve 26.kole hostili v domácím prostředí Spartak Příbram. Spartak, stejně jako my, patří do té širší vyrovnané špičky a tak jsme očekávali těžký a vyrovnaný zápas, což se také následně potvrdilo.

V úvodních minutách se bojovalo spíše ve středu hřiště a tak gólových příležitostí moc k vidění nebylo.

První gólový moment přišel až ve 20.min., kdy Lukáš Richter zahrával VPK, odražený míč se vykutálel z vápna přímo proti noze Rubliče a ten svojí slabší nohou poslal pěknou střelu k levé tyči 1:0. V závěru poločasu se ještě do dobré příležitosti dostal Chalupník, ale místo samostatné akce se ještě snažil nahrát Davidu Paclíkovi, což se v danou chvíli ukázalo jako horší řešení.  

Začátek druhého poločasu vyšel lépe našemu týmu, ve 44.min se ke střele dostal střídající Chlubna, brankář jeho střelu pouze vyrazil, ale Procházka v dobré příležitosti netrefil branku. Ovšem o tři minuty později krásně prostrčil Brožek míč mezi obráncem a stoperem, kde našel rozeběhnutého Rubliče a ten předložil tutovku pro Štěpána Procházku, který do prázdné branky zvýšil na 2:0. V 60.min se navíc krásně trefil Martin Brožek, kdy střelou z cca 20 metrů nedal příbramskému brankáři žádnou šanci 3:0.  Ovšem šance jsme neměli jenom my, i soupeř si dokázal vytvořit několik velmi nadějných příležitostí. Především v 62.min se presentoval skvělým zákrokem náš brankář Heřmánek a udržel tak čisté konto.  Následovala série čtyř rohových kopů, které byly všechny velmi nebezpečné. A když se neujaly ani dvě povedené střely ze 74. a 75.min, skončilo utkání s relativně jednoznačným výsledkem 3:0.

 

Luděk Rublič, FK Kunice: „podle výsledku by se mohlo zdát, že to byla snadná práce, ale opak je pravdou. Příbram je velmi kvalitní soupeř a utkání bylo po většinu času vyrovnané. Na rozdíl ale od předešlých zápasů jsme se tentokrát mohli těšit z lepší produktivity a většinu svých šancí jsme zakončili gólem. Naopak na druhé straně nás několikrát podržel skvělým zákrokem náš brankář a tak je gólový rozdíl takto výrazný.  V naší sestavě se poprvé představil i SŽ Filip Kopta, který odehrál velmi dobrý zápas a rozhodně patřil k nejlepším hráčům na hřišti. V závěru utkání se na hřiště podíval i druhý z kategorie SŽ Tomáš Richtr, který ale nedostal tolik příležitostí ukázat své kvality. Všem hráčům za jejich výkon děkuji“

 

Sestava: Heřmánek J. – Smužanica V. (40‘ Mlynář V.), Kopta F., Hradecký T., Richter L. – Rublič L., Mlčák Z., Brožek M., Procházka Š. – Chalupník M. (61‘ Richtr T.), Paclík D. (40‘ Chlubna P.)

 

Góly: 20‘ Rublič L., 47‘ Procházka Š., 60‘ Brožek M.

Asistence:  Rublič L., Brožek M.

ŽK: Hradecký T.

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem