KP MD 28.kolo: Kunice - Čáslav

Kunice - Čáslav 2:0 (1:0)

V neděli 3.června jsme hostili na našem hřišti Zenit Čáslav. Jedná se o soupeře, který má velmi mladé mužstvo složeno téměř výhradně z hráčů ročníku 96.

První šanci jsme si dokázali vytvořit cca po 20 vteřinách hry, ale Zdeněk Mlčák trefil pouze tyč čáslavské branky.

Hosté se dostali poprvé na dostřel naší brány až v 10 minutě, ale hned z toho byla 100% gólová příležitost. Naštěstí brankář Heřmánek střelu vyrazil a následnou dorážku nedokázal hostující útočník dopravit do odkryté brány.  Další šance se už odehrávaly především před brankou našeho soupeře, ovšem  gólově jsme se dokázali prosadit pouze jednou. Ve 20.min jsme rozehráli roh na krátko, následně se dostal k zakončení Mlčák a jeho odražený balón dopravil do sítě Tomáš Hradecký 1:0. Poté jsme měli ještě nejméně tři vyložené brankové příležitosti, ale většinou jsme jen nechali vyniknout hostujícího brankáře, který mnohdy i s patřičnou dávkou štěstí chytil několik jistých gólů.

V úvodu druhého poločasu se do velké šance dostal Chalupník, ale opět byl úspěšnější čáslavský brankář. Gólovou pojistku jsme přidali v 54.min, kdy Lukáš Richter posunul míč na Procházku, ten poslal střílený centr před branku a Zadražil upravil na konečných 2:0. V závěru utkání měl ještě tutovku Mlynář, ale hostujícího brankáře nepřekonal.

 

Sestava: Heřmánek J. - Zadražil A., Hradecký T., Smužanica V. Richter L. - Rublič L., Mlčák Z., Brožek M. (56‘ Paclík D.), Procházka Š. (69‘ Mlynář V.) - Chalupník M., Chlubna P.

 

Góly: 20‘ Hradecký T., 54‘ Zadražil A.

Asistence: Mlčák Z., Procházka Š.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem