KP MD 30.kolo: Kunice - ČLU Beroun

Kunice - ČLU Beroun 5:1 (1:1)

Závěrečné utkání letošní sezóny jsme odehráli v domácím prostředí proti soupeři, který do poslední chvíle bojoval o tu příčku nejvyšší. Vzájemná bilance s tímto soupeřem vyznívala jasně pro hosty, kteří nás v posledních třech vzájemných utkání vždy porazili a to s celkovým skóre 4:18. Toto utkání bylo pro naše hráče tak trošku specifické, neboť to bylo poslední utkání v mladším dorostu a to hned pro 14 hráčů ročníku 1995.

Naší snahou bylo zapojit do utkání co nejvíce těchto hráčů a poděkovat jim tak za dobře odvedenou práci. Bohužel řada hráčů MD musela opět nastoupit již v zápase SD a tak pro některé hráče to bylo trošku náročnější rozloučení. Přesto jsme utkání zvládli a kluci si závěr sezóny užili.

V první půli se hrál ještě vyrovnaný fotbal a gólových příležitostí mnoho nebylo. Na naší straně stojí za zmínku 8.min, kdy se hezkou akcí prezentoval Kuba Kočí, ale brankář hostí byl úspěšnější. Další dvě šance už byly gólové. Nejprve v 17.min se soupeř prosadil hlavou po centru a ujal se vedení 0:1  a osm minut před koncem poločasu vyrovnal Chalupník na 1:1.

Do druhého poločasu nastoupili Ríša Buček společně s Adamem Tůmou a přestože oba už měli jedno utkání v nohách, tak na jejich výkonu to nebylo vůbec znát. Stejně tak jako Filip Tůma, který odehrál první poločas, tak oba tito hráči jsou silní v osobních soubojích, mají dostatečný přehled na hřišti a ani práce s míčem jim nečiní žádný problém. Není divu, že jsme si postupně vytvářeli herní převahu. Vedoucí gól na 2:1 přidal hned na začátku druhé půle Paclík, který se trefil hlavou po přihrávce od Chalupníka. Ve 47.min předvedli hezkou akci David Paclík s Kubou Kočím, ale Kuba si opět vylámal zuby na výborném brankáři, nicméně odražený balón uklidil do sítě všudypřítomný Chalupník 3:1. V 60.min připravil Brožek dobrou střeleckou příležitost pro Chalupníka a ten zkompletoval svůj hattrick 4:1. V závěru utkání se na hřiště „podívali“ ještě další tři hráči, pro které to bylo poslední utkání za MD, ovšem všichni tito hráči jsou toho času na seznamu nemocných a tak jejich start byl spíše symbolický. Přesto i oni se hned po svém příchodu podíleli na vítězném pátém gólu, kdy Kuba Zaal poslal měkoučký centr do vápna, Chalupníkovu střelu brankář vyrazil a David Paclík uzavřel gólový účet na konečných 5:1.

 

Luděk Rublič, trenér FK Kunice: „nebudu hodnotit fotbalový výkon na hřišti, neboť smysl a charakter tohoto utkání byl především v duchu rozloučení se všemi hráči ročníku 1995, pro které to bylo poslední utkání v mladším dorostu. Chtěl bych všem hráčům velmi poděkovat za jejich příkladnou práci v uplynulých ročnících, všem klukům bych chtěl popřát, aby se fotbalem i nadále bavili a aby na sobě dále pracovali. Současně bych si velmi přál, aby nikdo z těchto kluků zbytečně nesnižoval své fotbalové cíle, ale naopak aby jste všichni pokračovali v tom, čemu jste doposud věnovali podstatnou část svého života. Přeji vám hodně štěstí !“

 

Sestava: Šíma O. - Zadražil A. (40‘ Tůma A.), Hradecký L., Richter L., Smužanica V. (70‘ Drábek J.) - Rublič L. (70‘ Chlubna P.), Brožek M., Tůma F. (40‘ Buček R.), Kočí J. (70‘ Zaal J.) - Chalupník M., Paclík D.

 

Góly: 32‘, 47‘ a 60‘ Chalupník M., 41‘ a 71‘ Paclík D.

Asistence: 2x Chalupník M., Kočí J., Brožek M.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem