KP MD 29.kolo: Mnichovo Hradiště - Kunice

Mnichovo Hradiště - Kunice 2:1 (2:1)

Předposlední zápas letošní sezóny jsme sehráli na hřišti Mnichovohradišťského SK. Naše již tak prořídlá sestava doznala dalšího oslabení, kdy ze zdravotní důvodů nemohli nastoupit Chlubna, Chalupník ani Procházka. Mužstvo jsme tak byli nuceni doplnit dvěma hráči ze SŽ (Richtr a Urban). Přesto „výmluvy“ na nekompletní kádr nejsou vůbec na místě, neboť proti nám stál jednoznačně nejmladší soupeř celé soutěže.

V základní sestavě domácích byli čtyři hráči z kategorie SŽ a dalších pět se na hřiště dostalo v průběhu zápasu.

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří hráli velmi aktivně, rychle k nám přistupovali a poměrně rychle se ujali vedení 1:0. Naopak našemu týmu se nedařilo prosadit se přes dobře fungující obranu a když už se nám to povedlo, tak v cestě stál ještě velmi dobrý brankář Bartoš, který nám svými jistými zákroky nechtěl dopřát gólovou radost. Přibližně po čtvrt hodině hry si vybral svou slabší chvilku náš brankář, který měl problémy se zpracováním „malé domů“, čehož využil domácí útočník, jako první se dostal k odraženému míči, obešel našeho brankáře a do prázdné branky zvýšil na 2:0.  V závěru poločasu si soupeř počínal nedovoleně ve svém pokutovém území a hl.rozhodčí Dušan Salač nařídil pokutový kop. Ten s jistotou proměnil Luděk Rublič a upravil tak poločasový výsledek na 2:1.

Ve druhém poločasu jsme sice měli více ze hry, většinu času jsme odehráli na soupeřově polovině, ale bohužel žádnou vyloženou brankovou příležitost jsem si vytvořit nedokázali a tak jsme z Mnichova Hradiště odjížděli bez bodu.

 

Luděk Rublič, trenér FK Kunice: „v zápase jsme nepodali nijak zvlášť špatný výkon, ale zřejmě jsme si mysleli, že to přijde samo. Naopak soupeř hrál velice zodpovědně, velmi rychle přistupoval k našim hráčům, dobře se zajišťoval a my jsme se nedokázali přes dobře fungující obranu prosadit. Domácí si vítězství naprosto zasloužili“

 

Sestava: Heřmánek J. - Smužanica V., Hradecký T., Mlynář V., Zadražil A. - Rublič L., Mlčák Z., Brožek M., Richter L. - Paclík D. (65‘ Šíma O.), Richtr T. (40‘ Urban J.)

 

Góly: 38‘ Rublič L. (P)

Asistence: --

ŽK: 55‘ Hradecký T., 74‘ Mlčák Z.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem