přátelské utkání: FK Kunice - VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.

FK Kunice - VOŠ a SOŠ Roudnice n.L. (U16)   11:2 (4:1)

Poslední přípravné utkání jsme sehráli v rámci letního soustředění v Liběchově. Naším soupeřem byl ligový tým VOŠ a SOŠ Roudnice n.L., kategorie U16. Přestože naši kluci měli v nohách již šest tréninkových jednotek, tak odehráli jednoznačně nejlepší utkání celé letní přípravy. Byli jsme pohyblivější, rychlejší, důraznější v osobních soubojích a současně až neuvěřitelně produktivní.

Roudnice vstoupila do utkání aktivně a v úvodních minutách nás sevřela v blízkosti naší brány. Ovšem nám se ve 2.min povedl rychlý přechod do útoku, Richtr si mohl vybrat ze dvou nabíhajících hráčů, vybral si na levé straně Rubliče a ten své sólo zakončil nechytatelnou střelou na zadní tyč 1:0. V 9.min připravil pro Tomáše Richtra gólovou nahrávku Mlčák 2:0. O minutu později jsme si dali téměř vlastní gól, když se nám nepodařila rozehrávka a soupeř po naší individuální chybě snížil na 2:1. V 18.min využil důrazu L.Rublič, který obral o míč krajního obránce a z úhlu se trefil po druhé 3:1. Ještě do poločasu zvýšil po kolmici Rezka Zadražil na 4:1.

O vývoji utkání rozhodl začátek druhého poločasu, kdy soupeř za čtyři minuty třikrát inkasoval. Trefili se Rublič, Mlčák a Zadražil 7:1.  Ve 48.min soupeř snížil po rohovém kopu na 7:2, ale to bylo z jejich strany vše. Naproti tomu pak přišla další kritická tříminutovka, kdy v rozmezí mezi 57. a 59.min jsme vstřelili další tři góly. Tentokrát se trefili Klíma, Hofta a Zadražil. 10:2. Na konečných 11:2 upravil v 63.min Rublič, když napálil odražený míč do šibenice roudnické branky a korunoval tak nejen svůj velmi dobrý výkon, ale především perfektní výkon celého týmu.

 

Sestava:  Urban J. – Souček P., Židlík V., Smužanica V., Beneš J. – Mlčák Z., Klíma P., Rezek M. – Rublič L., Zadražil A., Richtr T.

Střídali: Hofta J., Maršoun L., Korityák J.

 

Góly: 2‘, 18‘, 44‘ a 63‘ Rublič L., 32‘, 43‘ a 59‘ Zadražil A., 9‘ Richtr T., 42‘ Mlčák Z., 57‘ Klíma P., 58‘ Hofta J.

Asistence:  2x Rezek M., 2x Rublič L., Mlčák Z., Klíma P., Zadražil A., Richtr T.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem