KP MD 3.kolo: FK Kunice - Graffin Vlašim

FK Kunice - Graffin Vlašim 0:6 (0:1)

Ani ve třetím utkání letošní sezóny jsme nepoznali, jak chutná vítězství, naopak jsme v domácím prostředí podlehli vysoko 0:6. Byl to zápas dvou naprosto rozdílných poločasů.

Do utkání jsme vstoupili dobře a byli jsme to především my, kdo si vytvářel gólové příležitosti.

V 5.min zahrával Klíma VPK, míč se odrazil od břevna zpět před branku, ale ani následnou dorážku jsme nedokázali dopravit mezi tyče. Další velkou šanci jsme měli ve 14.min, Mlčák si šikovně vyměnil míč s Tondou Zadražilem, následovala zpětná nahrávka před branku, ale soupeř jen se štěstím odvrátil míč na roh. O chvilku později centroval Rublič, ale Zadražil v dobré pozici mířil nad. Ve 20.min vymyslel krásnou akci Klíma a chytrou kolmicí mezi obránce poslal Rubliče do samostatného úniku, bohužel jeho střela se jen z venku otřela o tyč. Ve 27.min se sice po rohovém kopu opět prosadil Zadražil, ale jeho střela hlavou se do branky zase nevešla. Naopak hosté se do zakončení dostávali jen zřídka. Za zmínku stojí snad jen dvě akce. V 19.min jsme měli trošku štěstí, když vlašimský útočník nedokázal dopravit míč do naší zcela odkryté branky, ovšem tři minuty před koncem prvního poločasu jsme ztratili míč ve středu hřiště, obrana se nestačila zformovat a Vlašim se ujala vedení 0:1.

Druhý poločas byl jak ze špatného snu. Hned v úvodu jsme v rozmezí šesti minut třikrát inkasovali a naše hra se za stavu 0:4 totálně zhroutila. Dopouštěli jsme se nejen velkého množství individuálních chyb, ale navíc jsme nebyli schopni realizovat taktické pokyny z úvodu utkání. Ve snaze s utkáním ještě něco udělat jsme postupně třikrát vystřídali, ale veškeré změny k ničemu pozitivnímu nevedly.  Naprostý zmar korunoval  v 68.min Zadražil, který nejprve ve vyložené  šanci napálil míč přímo do brankáře a když se k němu odrazil balon zpátky, tak s použitím ještě větší síly trefil břevno zcela odkryté vlašimské branky. V závěrečných minutách se soupeř na rozdíl od nás fotbalem bavil a dvěma brankami z 69. a 74.min upravil na konečných 0:6.

 

Luděk Rublič, trenér FK Kunice: „zápas se mi hodnotí i s odstupem času hodně těžko. Přesto si myslím, že náš výkon v prvním poločase nebyl špatný. Po většinu poločasu jsme měli herní převahu a narozdíl od soupeře jsme si vytvořili i řadu vyložených šancí. Bohužel nám chybí klid v koncovce a nedáváme góly. To se pak projeví na našem výkonu a místo toho, abychom v zápase o tři,čtyři branky vedli, tak naopak stejným rozdílem prohráváme. Ve druhém poločase jsme po třech rychlých gólech zcela rezignovali a do utkání už jsme se nedokázali vrátit“ 

 

Sestava: Černý D. - Souček P., Kopta F., Židlík V., Smužanica V. (66‘ Korityák J.) - Rezek M.(41‘ Maršoun L.), Klíma P., Mlčák Z. - Rublič L., Hofta J. (49‘ Richtr T.), Zadražil A.

nehrál: Urban J. (ze zdravotních důvodů)

 

Góly: --

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem