přátelské utkání: TJ Háje JM – FK Kunice

TJ Háje JM – FK Kunice  1:8 (1:6)

Ve středu 29.srpna jsme sehráli přátelské utkání s týmem, se kterým jsme se utkali již na začátku letní přípravy. V prvním utkání jsme tomuto soupeři podlehli 6:5. Bohužel tomuto zápasu předcházela velmi nepříjemná zpráva, kdy jeden z našich klíčových hráčů Petr Souček si ve svém mateřském klubu způsobil vážné zranění kolene a podzimní část sezóny pro něj zřejmě předčasně skončila.

Do utkání jsme proto nastupovali s improvizovanou obranou a opět s cílem najít optimální složení obranné čtveřice.

Ovšem průběh zápasu byl překvapivě jednoznačný. Nám se povedl vstup do utkání. Již ve 2.min se do gólové šance dostal Židlík, brankář jeho střelecký pokus jen vyrazil a Rublič střelou do odkryté brány otevřel gólový účet 0:1.  V 15.min poslal Maršoun hezkou kolmici mezi obránce a Mlčák své sólo zakončil dlouhým „blafákem“ a bylo to 0:2. V následujících pěti minutách jsme se prosadili ještě dvakrát. V 17.min po hezké kombinační akci předložil Rublič gólovou přihrávku pro Hoftu a ten do prázdné brány zvyšoval na 0:3 a o tři minuty později  přidal Židlík čtvrtý gól. Ve 28.min si na hranici vápna převzal míč Klíma, vlétl s ním do vápna a nedal domácímu brankáři žádnou šanci 0:5. Naprosto totožná situace jako ze 17.min předvedli Rublič s Hoftou ještě v závěru prvního poločasu a bylo z toho vedení 0:6.  Domácí se dostávali do zakončení jen zřídka,  nicméně těsně před poločasový hvizdem snížili na 1:6.

Druhý poločas byl již tradičně o poznání horší. Bohužel místo toho, abychom si zahráli a vyzkoušeli si některé útočné varianty, tak jsme polevili a úroveň fotbalu šla dolů. Přesto se nám povedlo ještě dvakrát skórovat. V 50.min se pokusil o zakončení Rublič, což se mu sice nepovedlo, ale míč doputoval přímo na kopačky Honzy Urbana, který do prázdné brány přidal sedmý gól a na konečných 1:8 upravil v 55.min svým druhým gólem Rublič, když gólovou přihrávku mu předložil Klíma.

 

Luděk Rublič, trenér FK Kunice: „v první řadě mě nesmírně mrzí zranění Petra Součka, jehož absence pro nás znamená citelné oslabení týmu. Přejme mu brzké uzdravení a co nejrychlejší návrat na fotbalový trávník. Co se týká samotné hry, tak mě velmi těší výsledek a proměňování většiny našich šancí. Bohužel kde stále nemůžeme být spokojeni je naše defenzíva. Sice nás soupeř nějak výrazně neprověřil, ale o chybách víme.“  

 

Sestava: Červený D. – Zadražil A., Smužanica V., Kopta F., Urban J. – Mlčák Z., Klíma P., Maršoun L. – Rublič L., Židlík V., Hofta J.

Střídal: Richtr T.

 

Góly: 2x Rublič L., 2x Hofta J., Mlčák Z., Židlík V., Klíma P., Urban J.

Asistence: 4x Rublič, Židlík V., Maršoun L., Hofta J., Klíma P

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem