KP MD 7.kolo: Tatran Sedlčany - TJ Kunice

Tatran Sedlčany - TJ Kunice 1:2 (0:2)

Na rozdíl od všech předešlých utkání, kdy jsme téměř vždy měli k dispozici kompletní sestavu hráčů, tak naopak v 7.kole se ke třem zraněným přidal i vyloučený Smužanica a lavička náhradníků tak tentokrát zela prázdnotou.

 Přesto jsme odehráli poměrně povedené utkání a již podruhé v této sezóně jsme si připsali plný bodový zisk.

V prvním poločase jsme hráli velmi aktivně, a všechny gólové šance se odehráli před brankou našeho soupeře. První vážnější šance tak byla k vidění ve 20.min, míč směřoval po ose Mlčák, Richtr a Rublič, ale střela mířila vysoko nad. Ve 22.min hlavičkoval po standardní situaci Tomáš Richtr, ale domácí gólman svůj tým podržel. Ovšem o minutku později se dopustil soupeř chyby v rozehrávce a Lukáš Maršoun se tak ocitl sám před domácí brankou a zajistil pro nás vedení 0:1.  Ve 28.min se Rublič prosadil v souboji jeden na jednoho, ale brankář jeho sólo reflexivním zákrokem vyrazil. Ve 32.min jsme po rohovém kopu přidali druhý gól a Vojta Židlík zvýšil na 0:2.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi opatrně, až bych řekl bojácně a soupeř ucítil šanci, převzal aktivitu a byl to především on, kdo diktoval tempo zápasu. V 54.min si první vážnější zákrok připsal náš gólman, který vyrazil přízemní střelu na roh. V 57.min soupeř vystřídal a svého brankáře posunul na hrot útoku. Jak se následně ukázalo, tak to byl od domácího trenéra velmi dobrý tah, neboť tento hráč působil naší obraně největší problémy.  V 63.min měli domácí na kopačkách kontaktní gól, ale naštěstí se jen střela otřela o horní břevno naší branky. Domácím se přeci jen podařilo snížit, kdy v 77.min po hezké křídelní akci se prosadil právě  prostřídaný brankář, který snížil na konečných 1:2

 

Luděk Rublič, trenér FK Kunice: „rozhodně můžeme být spokojeni s naším výkonem v prvním poločase. Hráli jsme aktivně, byli jsme úspěšnější v osobních soubojích a na rozdíl od soupeře jsme si vytvořili několik velmi dobrých příležitostí ke skórování. Poločasové vedení 2:0 bylo naprosto zasloužené a jen díky skvělým zákrokům sedlčanského brankáře nebylo skóre vyšší. Bohužel ve druhém poločase jsme nedokázali navázat na náš výkon z první půle a velmi rychle jsme se začali bát o výsledek. Soupeř toho využil, převzal aktivitu a my můžeme být rádi, že se mu podařilo vstřelit kontaktní gól až 3 minuty před koncem. Jsem velmi rád, že se nám podařilo dotáhnout utkání do vítězného konce“.

 

Sestava: Němčanský V. - Urban J., Kopta F., Klíma P., Korityák J. - Mlčák Z., Židlík V., Rezek M. - Richtr T., Rublič L., Maršoun L.

 

Góly:  Maršoun L., Židlík V.

Asistence: Rezek M.

ŽK: Mlčák Z., Klíma P.

 

fotogalerie ze zápasu

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem