KP MD 9.kolo: FK Hořovicko – FK Kunice

FK Hořovicko – FK Kunice 0:7 (0:5)

Aniž bychom nějak chtěli  snižovat kvalitu soupeře, tak do Hořovic jsme odjížděli s jasným cílem a to navázat na zlepšené výkony z posledních zápasů a současně si přivést všechny tři body. Úkol splněn, po solidním vstupu do utkání jsme zvítězili vysoko 0:7.

Úvodní minuty patřily především našemu novému hráči Patriku Kopeckému, kterého jsme v závěru tohoto týdne získali na hostování z SK Benešov. Již ve 2.min dostal Patrik velmi pěknou přihrávku od Rezka a situaci vyřešil s naprostým přehledem a zařídil našemu týmu vedení 0:1. V 6. a 7. min se pokusil Patrik připravit gólové nahrávky pro své spoluhráče, ale ani Rublič, ani Klíma se gólového úspěchu nedočkali. V 11.min jsme poměrně dlouho drželi míč a kombinovali ve středu hřiště, až se pokusil Vojta Židlík o finální nahrávku a Patrik měl druhou tutovku v zápase a bylo to 0:2. O minutu později poslal Rublič hezkou kolmici mezi obránce, do vyložené šance si naběhl Klíma, ale místo střely daroval gól Patrikovi, který do prázdné branky zvyšoval už na 0:3 a za pouhých 12 minut tak zkompletoval svůj čistý hattrick. V 15.min si z pozice krajního obránce zaútočil Kopta, jeho střílený centr domácí brankář pouze vyrazil a Richtr zvýšil na 0:4. Na poločasových 0:5 uzavřel v 17.min Klíma, který prošel přes dva bránící hráče a pak se trefil přesně k zadní tyči.

Do druhého poločasu jsme udělali jednu změnu v sestavě, zraněného Klímu nahradil hrotový útočník Tonda Zadražil, který byl hned po svém příchodu velmi nebezpečný pro domácí branku. První dvě šance ještě nevyužil, ale ve 47.min po centru Richtra a přiťuknutí Urbana již přidal šestý gól 0:6 a v 67.min uzavřel na konečných 0:7, když gólovou přihrávku mu přichystal Vojta Židlík.

 

Luděk Rublič, trenér FK Kunice: „jsem velmi rád, že jsme utkání zvládli a to nejen výsledkově, ale i po herní stránce. Velmi nám pomohlo rychlé vedení a pak už jsme si průběh zápasu pohlídali a kromě sedmi vstřelených branek jsme měli ještě několik gólových šancí.“  

 

Sestava:  Němčanský V. – Kopta F., Rezek M., Smužanica V., Urban J. – Maršoun L., Židlík V., Klíma P. (40‘ Zadražil A.) – Richtr T., Rublič L., Kopecký P.

 

Góly: 2‘, 11‘ a 12‘ Kopecký P., 47‘ a 67‘ Zadražil A., 15‘ Richtr T., 17‘ Klíma P.

Asistence: 2x Židlík V., Richtr T., Rezek M., Kopta F., Klíma P., Urban J.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem