KP MD 12.kolo: FK Kunice – Brandýs-Boleslav

FK Kunice – Brandýs-Boleslav 0:1 (0:0)

Utkání 12.kola s třetím týmem tabulky jsme sehráli na náhradním hřišti s umělým povrchem v Újezdě na Praze 4. Přestože nás v tabulce dělí 9 příček, tak jsme si před utkáním věřili a očekávali jsme vyrovnaný zápas, což se také následně potvrdilo.

Do utkání jsme vstoupili dobře a již v 6.min se rýsovala naše šance, ale centr Patrika Kopeckého, byl trochu vyšší, než by bylo potřeba. Naopak o minutu později měli hosté asi největší šanci za celý první poločas, když zahrávali VPK z velmi nebezpečné vzdálenosti, ale střela naštěstí mířila vysoko nad naší branku. My jsme sice měli utkání relativně pod kontrolou, soupeře jsme do žádných nebezpečných akcí nepouštěli, ale ani my jsme nebyli v koncovce nějak zvlášť nebezpeční, a tak se do kabin odcházelo za nerozhodného stavu 0:0.

Do druhého poločasu jsme nastupovali ještě s větším odhodláním se poprat o všechny tři body, neboť jsme věděli, že k bodovému zisku máme o trošku blíž než náš soupeř. Ve 42.min zahrávali hosté VPK, míč si sice otřel o horní břevno naší branky, ale náš gólman měl situaci zcela pod kontrolou a jeho zásah tak nebyl nutný. Obdobná situace byla k vidění ve 47.min na druhé straně. Po faulu na Rubliče zahrával Židlík VPK a i on trefil pouze břevno brandýské branky. V 57.min jsme se prosadili kombinací středem hřiště, do nebezpečného zakončení se dostal Lukáš Maršoun, ale jeho pěknou střelu zablokoval hostující hráč. Nejblíže ke gólu jsme měli v 58.min, kdy podnikl jeden ze svých ofenzivních výpadů obránce Filip Kopta a jeho prudká střela z hranice šestnáctky orazítkovala břevno hostující branky. Jak už to ve sportu bývá „nedáš - dostaneš“ V 63.min měli hosté snad jedinou gólovou příležitost, kdy jsme nedokázali pokrýt prostor před naší brankou a Milan Macek vstřelil jediný gól utkání a rozhodl tak o vítězství svého týmu 0:1.

 

Luděk Rublič, trenér FK Kunice: „jsou utkání ve kterých třeba vyhrajete, ale přesto nejste spokojeni se svým výkonem. Naproti tomu toto byl zápas, ve kterém jsme sice body ztratily, ale hráče rozhodně kritizovat nebudu. Soupeři jsme téměř nic nedovolili, naší branku ohrožovali pouze střelami ze střední vzdálenosti, se kterými si náš brankář hravě poradil. Naopak nám chybělo trochu toho pověstného štěstí, neboť jsme měli několik příležitostí, které by si gól zasloužily. Utkání tak rozhodla jediná branka, bohužel v naší síti.“

 

Sestava: Němčanský V. - Kopta F., Smužanica V., Klíma P., Urban J. - Maršoun L. (69‘ Rezek M.), Židlík V., Mlčák Z. - Richtr T. (72‘ Korityák J.), Rublič L., Kopecký P.

 

Góly: --

ŽK: --

foto ze zápasu

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem