KP MD 14.kolo: FK Kunice – SK Polaban Nymburk

FK Kunice – SK Polaban Nymburk  0:1 (0:1)

Předposlední zápas podzimní části se odehrál stejně jako před 14 dny na umělé trávě v Újezdě na Praze 4. Stejně jako v minulém utkání i tentokrát zvítězili hosté 0:1.  Ovšem podstatný rozdíl byl v předvedené hře, neboť tentokrát jsme hostili poslední tým tabulky a bohužel jsme nepodali takový výkon, abychom si nějaké body zasloužili.

V úvodu utkání jsme měli sice několik dobrých příležitostí, ale v zakončení nám chyběl důraz a větší hlad po gólech.  To platí nejen k šanci Rubliče z 1.min utkání, který nedokázal využít zaváhání nymburského gólmana, ale především k lajdáckému zakončení Klímy, který v 5.min promarnil velkou šanci. Další naše střely končily buď mimo brankové tyče a nebo si s nimi hostující brankář poradil. První vážnější akci předvedli hosté až ve 24.min a hned z toho byl vedoucí gól. Po centru z pravé strany jsme nechali na malém vápně zcela volného útočníka a ten se ve vyložené šanci nemýlil 0:1.  Bohužel změna skóre měla negativní dopad na náš herní projev. Chyběla nám trpělivost, nedokázali jsme podržet míč, naše útoky byly nepřipravené a tak do konce poločasu již žádný gól nepadl.

Po přestávce jsme naší hru částečně zlepšili, ale žádný drtivý tlak jsme si nevytvořili. Ve 49.min jsme sehráli celkem hezkou akci po pravé straně, ale střelu Kopeckého brankář vyrazil a následná dorážka z kopaček Mlčáka mířila mimo. Naopak v 59.min mohli jít hosté do dvougólového vedení, ale Vojta Němčanský vyrazil nebezpečnou střelu na roh. V 66.min měl dobrou příležitost Židlík, ale hostující brankář mu pádem pod nohy znemožnil zakončení. A když se 10 minut před koncem netrefil z dobré pozice Klíma, tak hosté své hubené vedení uhájili a získali tak první 3 body v letošním soutěžním ročníku.

 

Luděk Rublič, trenér FK Kunice: „utkání jsme absolutně nezvládli. V úvodu jsme měli několik šancí, které jsme bohužel neproměnili. Poté jsme dostali z první nebezpečné akce soupeře gól a místo toho, abychom trpělivě hráli naší hru a soupeře přehráli fotbalovou kvalitou, tak jsme začali bláznit a nakopávat míče dopředu. Samozřejmě, že tato cesta k úspěchu nevedla. Ve druhé půli jsme naší hru částečně zlepšili, byla vidět větší snaha o držení míče, ale nebezpečných akcí jsme si moc nevytvořili. Navíc hosté hráli poměrně disciplinovaně a v obraně moc chyb nedělali a tak se dočkali prvního vítězství v této sezóně. Naopak my jsme završili poněkud smutnou bilanci, neboť jsme v letošní sezóně nezískali v domácím prostředí ani bod.“    

 

Sestava: Němčanský V. – Korityák J., Smužanica V., Rezek M., Urban J. (40‘ Kopta F.) – Maršoun L., Židlík V., Mlčák Z. – Rublič L., Klíma P., Kopecký P.

 

Góly: --

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem