KP MD 15.kolo: Kutná Hora – FK Kunice

Sparta Kutná Hora – FK Kunice 2:2 (0:2)

Závěrečné utkání podzimní části jsme odehráli v Kutné Hoře. Po nevydařeném zápase s Nymburkem jsme chtěli navázat na naše výkony z předešlých zápasů a zakončit tak podzimní část vítězstvím. Do utkání jsme vstoupili poměrně dobře, přesto první nebezpečnou situaci musel ve 4.min řešit náš brankář, který pádem pod nohy zlikvidoval šanci domácích.

V 11.min se středem hřiště prosadil Tonda Zadražil, jeho střelu domácí brankář ještě vyrazil, ale Klíma z následné dorážky otevřel skóre 0:1. Ve 14. a 17.min se zastřeloval Rublič, ale obě střely mířily nad kutnohorskou branku. Ve 20.min jsme sehráli hezkou akci, kdy Mašoun převzal přihrávku z pravé strany, ve středu hřiště se otočil s míčem a finální nahrávkou mezi obránce našel na levé straně rozběhnutého Rubliče, který střelou na zadní tyč zvýšil na 0:2. Do konce poločasu jsme měli ještě dvě příležitosti. Tu první z kategorie „tutových“ neproměnil ve 35.min Rublič, kterému skočil míč na nerovném terénu a holení se mezi tyče netrefil a když se minutu před koncem neprosadil po centru z VPK ani Kopta, tak jsme do kabin odcházeli pouze s dvoubrankovým vedením.

Druhý poločas jsme nezačali dobře. Hned v úvodu jsme pokazili několik jednoduchých přihrávek a soupeř se tak lacino dostával do gólových příležitostí. Ve 43.min jsme za naše chyby poprvé pykali, neboť domácí snížili na 1:2. V následujících minutách to vypadalo, že nás kontaktní gól probudil a ve 47‘, 51‘ a 53‘ jsme se dostali do nebezpečného zakončení, ale ve dvou případech se zaskvěl dobrými zákroky kutnohorský brankář a třetí střela se mezi tyče nevešla. Naopak v 55.min další nepřesnost v naší rozehrávce a soupeř vyrovnává na 2:2.  V závěrečných deseti minutách jsme soupeře sice zatlačili a vypracovali si i několik velmi dobrých příležitostí, ale vítězný gól se nám vstřelit nepodařilo.

 

Luděk Rublič, trenér FK Kunice: „V tomto utkání jsme rozhodně dva body ztratili. Měli jsme na to, abychom zápas dotáhli do vítězného konce, ale místo toho, abychom přidali nějaký ten další gól, tak jsme naopak po našich zbytečných chybách umožnili domácím vyrovnat. Myslím si, že poslední dva zápasy trošku zkazily ten celkový pohled na celou podzimní část, neboť po těžkém začátku se nově složené mužstvo stále zlepšovalo a postupně jsme dokázali odehrát i vyrovnané utkání s těmi nejlepšími a tak jeden bod z posledních dvou utkání je pro mě trošku zklamáním.“

 

Sestava:  Němčanský V. – Kopta F., Rezek M., Smužanica V., Urban J. – Maršoun L., Židlík V., Klíma P. – Rublič L., Zadražil A., Richtr T. (40‘ Kopecký P.)

Nehrál: Korityák J.

 

Góly:  11‘ Klíma P., 20‘ Rublič L.

Asistence:  Zadražil A., Maršoun L.

ŽK:  50‘ Klíma P.

foto z utkání

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem