Turnaj přípravek - 6.4.2014

foto ze turnaje starší přípravky - 6.4.2014Turnaj starší přípravky

Datum: Ne 6.4.2014
Místo: TJ Sokol Veltěž

 

Naši nejmladší nám dělají radost!

I tento víkend byl úspěšný. Kluci ze starší přípravky poprvé změřili síly se svými soupeři pro tuto sezónu. V neděli 6. 4. 2014 poprvé odehráli Mistrovský turnaj OFS VP Divize D. Ve Veltěži se utkali s mužstvy TJ Sokol Veltěž, TJ Mnichovice, SK Vyžlovka a SK Viktorie Jirny.

Počasí se vydařilo a nálada byla výborná. Sešli jsme se v sestavě Denis Krásný, Patrik Sauer, Martin Juránek, Filip Pilař, Ondra Chramosta, Tomáš Novák, Aleš Kocman, Marek Plecitý a Daniel Moravec. Od začátku až do konce jsme hráli s plným nasazením. Útok Denis Krásný a Martin Juránek přispěli mnoha góly a Martin byl s celkovým počtem osmi vstřelených branek nakonec vyhlášen střelcem turnaje. Celé mužstvo podržel v bráně Dan Moravec. Ale i všichni ostatní hráči splnili svou úlohu na jedničku – opravdu se jednalo o týmovou hru s nejlepším možným koncem. První místo v turnaji a spokojenost trenéra Romana, je toho důkazem. 

Gratulujeme a těšíme se na další úspěchy!

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem