přípravný zápas: Kunice - Újezd n.L.

roč.2001   FK Kunice – Újezd n.L.  5:3 (2:0) 

Celý tým se vrhl na soupeře hned od první minuty s chutí po vítězství. Hra měla spád a hráči se nebáli ani ostrých soubojů. Po zásluze jsme vedli v prvním poločase 2:0. V druhé půli začali však hosté dosti kousat první gól hostů dokonce padl kvůli nepozornosti našeho brankaře z půli hřiště. Tým předvedl pěknou hru, která se musela přítomným fanoušků opravdu líbit, škoda je jen neproměněných standardních situací, kterých bylo opravdu požehnaně.

Je potřeba neusnout na vavřínech a pořád na sobě pracovat, aby se dostavili ještě lepší výkony. Z pohledu trenéra musím říct, že jsem velmi překvapen výsledkem s takovým soupeřem jako je Újezd nad lesy. Doufejme, že nás budou kluci těšit i nadále.

 

sestava: Přída - Cholenský, Liška, Verbík – Plecitý, Rajt, Nonfried - Meszároš

na střídání: Obrancová, Brož, Šrajl, Arnošt, Růžička, Hupcej

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem