přípravný zápas: Kunice - Újezd n.L.

Roč.2000   FK Kunice  - Újezd n.L.  2:6 (2:1)

V Neděli dopoledne na UMT v Kunicích naši  hráči sehráli utkání s týmem nejvyšší soutěže v Praze Újezdem nad Lesy. V první půli předváděli kuničtí hráči útočný fotbal, kterým překvapili nejen fanoušky, ale hlavně trenéra a po zásluze vedli 2:1. Bohužel fotbal se hraje na dva poločasy a v tom druhém kluci inkasovali hned 5 branek což vrhá veliký stín na jejich jinak dobrý výkon. Konec zápasu byl z pohledu trenéra od některých hráčů odfláklý a někteří už nestačili fyzicky.

 

Doufám, že kluci budou předvádět ještě lepší výkony v jarní části sezóny.

 

sestava: Urban – Makovec, Liška, Přibyl, Bubeník - Mimra, Štrajt - Meszároš
na střídání: Bednář, Verbík, Plecitý

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem