Turnaj v Úvalech

Turnaj o pohár starosty města Úval

Náš tým prošel o víkendu poslední generálkou před mistrovskou soutěží a obstál. Na UMT SK Úvaly sehrála o víkendu ukázala naše přípravka, že bojovat do poslední minuty se vyplácí. Nejprve jsme v sobotu s Újezdem nad lesy, kdy nás do vedení po krásné kombinaci  poslal gólem Mimra, jen ubránili remízu, a tak nezbylo nic víc než porazit Vyšehořovice o 8 gólů, aby jsme se podívali do finále. Kluci tento úkol splnili na výbornou a výhrou 9:0 jsme se těšili na nedělní finále se Zelenčí.

 

Kunice - Zeleneč 2:4

V úvodu utkání jsme zaostávali za soupeřem, který na nás valil jeden útok za druhým a nedal našemu gólmanovi vydechnout. Bohužel z množství chyb vyplynul poločasový výsledek 0:4 a už to vypadalo, že si dnes utrhneme velký debakl i přes pěkný výkon kluků.

V druhém poločase však na hřiště v Úvalech nastoupili jiné Kunice. Bojovnost, přesné přihrávky, neustálý tlak na soupeře dával našim chlapcům sílu a soupeři ji naopak ubíral. Množství standardních situací nám dokonce přineslo i gól, kdy po centru trefil Nonfried jen tyč a Gillern už se nemýlil. Několik minut na to kluci stupňovali tlak a opět se po centru Verbíka trefuje Gillern. Do poločasu však Zeleneč už jen bránila a tak už gól nepadl, proto jsme si po výborných výkonech odvezli z turnaje krásné druhé místo.

 

1.SK Zeleneč

2.FK Kunice

3.SK Úvaly

4.FK Újezd nad Lesy

5.FK Říčany

6.Sokol Vyšehořovice

 

Jiří Novák

FK Kunice

Vidovice 136, Kunice, PSČ 251 63 STRANČICE

tel.: 602 404 342

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem