OP 2.kolo: Kunice - Říčany

Kunice - FK Říčany  5:0 (3:0)

V neděli dopoledne za hezkého počasí jsme přivítali mužstvo Říčan. Utkání jsme začali velice aktivně a už v 5min.jsme šli zásluhou Lukáše Cholenského do vedení 1:0. Za necelých 10 min.už to bylo 2:0 když po faulu říčanských na hranici vápna se k balonu postavil Honza Verbík a po anglicku zavěsil. Do poločasu jsme měli hru pevně pod kontrolou a Říčany jsme k ničemu nepustili a byli jsme to opět my kdo udeřil,po krásné kombinaci se opět trefil Lukáš Cholenský 3:0 a tím skončil první poločas.

 

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a po několika hezkých a přesných nahrávkách šel ze strany sám na brankáře Lukáš Cholenský,místo nahrávky chytře vystřelil a překvapil hostujícího brankáře a zkompletoval hattrick 4:0. Pak se ke slovu dostali Říčanský útočníci,ale náš brankář jejich pokusy vždy dokázal zneškodnit. Ke konci utkání se nám podařilo ještě jednou vstřelit branku na konečných 5:0 zvyšoval Honza Verbík.

 

Sestava: Ladislav Kaval (30‘ Kryštof Přída) - Liška Lukáš, Meszáros Tomáš, Růžička Václav, Rajt Lukáš, Verbík Jan, Nonfried Richard, Síkora Tomáš, Brož Adam a Cholenský Lukáš.

 

Autor: Dušek Martin trenér

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem