OP SP 3.kolo: Radošovice - Kunice

Radošovice - Kunice 1:2 (1:1)

Ve druhém kole jsme zajížděli na hřiště Radošovic. Utkání pro nás nezačalo vůbec dobře a už v 6 min.jsme prohrávali 1:0, když naší chybu v obraně  potrestal hostující Čásenský. Gól v naší síti nás ale nastartoval a do poločasu jsme to byli my, kdo měl balon na kopačkách častěji a snažil se hrát pěkný fotbal.

V 18min. jsme byli za aktivitu odměněni a po hezké kombinaci na pravé straně hřiště se krásnou ranou trefuje Honza Verbík 1:1. Druhý poločas jsme začali stejně aktivně jako jsme hráli poločas první a hezkou kombinací jsme se snažili dostat k hostující bráně. Ve 30 min. zahrával Lukáš Liška roh, ale místo centru zvolil krátkou nahrávku na Honzu Verbíka, který šel sám na bránu, ale bohužel trefuje jen tyčku. Poté se hra přelévala nahoru a dolu, ale domácí jsme do žádné vyložené šance nepustili a se střelama z dálky si náš golman Přída s přehledem poradil. Ve 45 min. jsme rozehrávali roh, který domácí odhlavičkovali pouze k úplně volnému Maxovi Havrdovi a ten nás nádhernou střelou posílá do vedení 2:1.Výsledek jsme udrželi a odvážíme si velice cenné tři body.

 

„Chtěl bych poděkovat hráčům za maximálně odvedený a odbojovaný výkon proti velice kvalitnímu týmu“

 

Sestava: Přída, Plecitý, Liška, Rajt, Verbík, Nonfried, Síkora, Cholenský (Růžička, Eliáš, Arnošt, Meszaroš, Havrda)

 

branky: Verbík, Havrda

 

 

S přáním pěkného dne

Martin Dušek,mob. +420 602 762 541

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem