OP 4.kolo: Kunice - Mnichovice

Kunice - Mnichovice 3:0 (1:0)

Ve 3.kole jsme na domácím hřišti tentokrát na UMT přivítali mužstvo Mnichovic. Do utkání nastupujeme s několika změnami v sestavě,ale na naší hře to není vůbec znát, naopak jsme to my kdo určuje tempo hry a pohledně kombinuje. Ve 12.min se ujímáme vedení,když odražený balon trefuje k tyči Max Havrda. Do poločasu si žádnou větší šanci nevytváříme a tak první poločas vyhráváme 1:0.

 

Do druhého poločasu nastupujeme opět s několika změnami a dáváme šanci hráčům,kteří se v minulém, těžkém utkání do hry moc nedostali.Ve 27 min.po několika přesných nahrávkách jde do úniku Honza Verbík a gólmanovi nedává šanci 2:0. O 2min.později to bylo už 3:0 když se opět trefil Honza Verbík.Do konce utkání jsme měli balon pod kontrolou a je jen škoda,že jsme ještě neproměnili nějakou ze slibných šanci co jsme měli.

 

„Chtěl bych poděkovat všem hráčům za předvedený výkon a rodičům za hlasité povzbuzování našeho týmu.“

 

Sestava: Kaval (Přída) - Rajt, Liška, Verbík, Havrda, Nonfried, Plecitý, Cholenský  

Střídali: (Eliáš, Meszaroš, Růžička)

 

Branky: 2x Verbík, Havrda

 

 

M.Dušek

trenér

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem