přípravka 9.kolo: Kunice - Přišimasy

Kunice - Podlipan Přišimasy 18:1 (7:0)

V tradiční domácí čas, v neděli ráno jsme přivítali poslední celek tabulky, kluky z Přišimas. Pohled na tabulku říkal vše podstatné už před zápasem. Kunice první místo bez jediné prohry. Naopak náš soupeř zatím poslední bez bodu a s pouhými dvěma vstřelenými góly. Při pohledu na hřiště pokryté jinovatkou jsme rozhodli, že zápas odehrajeme na UMT.

 

Už od úvodního hvizdu sudího (píšťalky se chopil Tonda Přída), bylo jasné jak zápas dopadne. Byli jsme starší, zkušenější, fotbalovější a tak skore jenom narůstalo. Střelce branek tady nemá cenu psát, bylo by to na dlouho. Kluci si s chutí zahráli a zastříleli. Dokonce nechali soupeři vstřelit i čestný gól :)

 

Sestava: Kaval, Přída, Nonfried, Rait, Arnošt, Cholenský, Růžička, Plecitý, Brož, Meszaros

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem