U-11 8.kolo: Svojetice - Kunice

Svojetice - Kunice  0:6 (0:4)

Další zápas jsme odehráli ve Svojeticích. V původním termínu se kvůli chřipkové epidemii nehrálo. Mnoho volných termínů už není a tak jsme vzali za vděk první prázdninové středě. Kvůli počasí to dobrá volba nebyla. Pršelo po celý zápas. Na těžkém a podmáčeném terénu si kluci opravdu hrábli na dno svých sil. Začátek zápasu byl ještě docela vyrovnaný a hra se přelévala od jednoho vápna ke druhému.

Ale zakončení bylo oboustranně žalostné. Postupem času ale kuničtí začali svého soupeře přehrávat. Začali se dařit přihrávky a kličky, kluci jako by si zvykli na těžký terén. A začali padat i branky. První vsítil krásně hlavou po ještě hezčím centru Lukáš Rait. Další přidal po chytré střele Lukáš Liška. Třetí gól si připsal třetí Lukáš, tentokrát Cholenský. A těsně před poločasovým hvizdem padla ještě jedna branka. Richard Nonfried, který toho dneska vybojoval a naběhal opravdu hodně, pohotově dorazil střelu která se odrazila od tyče.

I ve druhém dějiství jsme soupeře přehrávali, bohužel jsme přidali už jenom dva góly. Na 5:0 zvyšoval Max Havrda a korunoval tak svůj dnešní výborný výkon. A svůj premiérový gól v přípravce si dnes k velké tátově radosti připsal také Adam Brož. Zasloužené a také tvrdě vybojované tři body.

 

Sestava: Kaval, Přída, Liška, Nonfried, Růžička, Cholenský, Havrda, Rajt, Brož, Meszaroš

 

Góly: Rajt, Liška, Cholenský, Havrda, Brož, Nonfried

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem