přípravka: Mukařov - Kunice

Mukařov - Kunice  0:7 (0:2)

"Anglický" týden neděle středa neděle jsme úspěšně završili vysokou výhrou v Mukařově. Na těžkém a hrbolatém terénu jsme již od úvodních minut určovali tempo hry. Góly však začaly padat až na konci poločasu. Nejprve se díky dorážce prosadil Tomáš Meszaroš a pak pěknou střelou kluky uklidnil Richard Nonfried. Druhý poločas byl už celý v naší režii.

Mukařovští kluci nestíhali a nájezdy rychlonohého Lukáše Cholenského zachraňovali mnohdy až za cenu faulů. Kopali jsme tak dvě penalty. První kopal a také proměnil v kabině určený exekutor Richard Nonfried. Na druhou byl povolán náš brankář Láďa Kaval a také proměnil. Další pěkný gól si připsal Lukáš Rait. Pěkný a hlavně přesný centr uklidil hlavou přesně k tyči. Skóre se nakonec zastavilo na cifře sedm. Výborný výkon. Kluci bojovali a zápas si užili.

 

sestava: Kaval, Přída, Rajt, Cholenský, Havrda, Nonfried, Růžička, Meszaroš

 

góly: 3x Nonfried, 2x Meszaroš, Rajt, Kaval

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem