přípravka 11.kolo: Kunice - Louňovice

Kunice - Louňovice  3:0 (2:0)

V dalším domácím utkání nás čekal poměrně těžký soupeř z Louňovic. Počasí nám přálo, dokonce svítilo podzimní sluníčko. Hráli jsme na horním travnatém hřišti.

Samotný zápas jsme začali náporem. Bohužel bez gólového vyjádření. První branky jsme se tak dočkali až v závěru prvního poločasu. Milimetrovou přihrávku Nonfrieda úspěšně zakončil Síkora.

Už už se zdálo, že do kabin půjdeme pouze s jednobrankovým náskokem. Proti byl ale Lukáš Cholenský a v poslední minutě prvního poločasu takřka z nulového úhlu překvapil hostujícího gólmana. Do kabin jsme tak odešli s dvougólovým náskokem.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala a málem se vyrovnalo i skóre. Soupeř měl dvě tutové šance. Jednu zastavila tyčka a druhou vykopával Lukáš Rait z brankové čáry.

Definitivně nás uklidnila až třetí branka. Tu vstřelil Ríša Nonfried. Jeho první pokus obránci odvrátili. Na opakovanou střelu už nestačili a navíc stínili svému brankáři, který tak zaregistroval míč až v síti.

Odehráli jsme hodně těžké utkání, kdy si hosté minimálně jednu branku vsítit zasloužili a velice sympatickým dojmem přispěli ke kvalitě utkání.

 

sestava: Kaval, Přída, Liška, Rajt, Verbík, Havrda, Nonfried, Síkora, Plecitý, Arnošt, Brož, Meszáros

 

góly: Síkora, Cholenský, Nonfried

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem