U-11 12.kolo: Velké Popovice - Kunice

Velké Popovice - Kunice 0:2 (0:0)

K již předposlednímu mistrovskému utkání jsme v podzimním nedělním odpoledni zajížděli do sousedních Velkých Popovic. Dle tabulkového postavení nás čekal další z těžších soupeřů.

První poločas jsme začali hodně špatně. Po celých prvních pětadvacet minut jsme nehráli to co umíme.

Soupeře jsme ohrozili pouze třemi střelami z dálky z nichž ani jedna nemířila mezi tři tyče.

Popovice hrozili z velmi dobře kopaných rohových kopů. Naše obrana ale vždy ze štěstím odvrátila. Po zásluze tak skončila první půle bez branek.

O přestávce následovala v kabině taková menší bouře a kluci si to vzali k srdci. Ve druhém poločase přišlo velké zlepšení díky kterému jsme vstřelili dvě branky. První padla po trestném kopu z velké dálky, kdy prudká rána Honzy Verbíka skončila u levé tyče. Velkou zásluhu na gólu měl také Lukáš Cholenský. Šikovně si stoupnul před brankáře, který tak nic neviděl. Druhý gól dal také Honza Verbík. Po šikovné narážečce před vápnem následovala střela k tyči. I přes veškerou snahu popovického golmana skončila v síti. Další naše šance už gólem neskončili. Zvláště je to škoda u Tomáše Meszarose, kdy běžel od půlky sám na brankáře. Bohužel mu nesedla střela a míč tak skončil u rohového kužílku.

Zajímavostí zápasu byla přísnost velmi dobře pískajícího rozhodčího co se týče posuzování autových vhazování. Skoro každému našemu hráči co šel házet aut, byla pískána chyba. Pro nás trenéry je to tak zajímavá náplň tréninkové jednotky.

 

Sestava: Kaval, Přída, Rajt, Liška, Verbík, Růžička, Nonfried, Plecitý, Cholenský, Meszaros, Arnošt, Brož

 

góly: 2x Verbík

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem