SP 14.kolo: Kunice - Ondřejov

Kunice - Ondřejov 11:0 (7:0)

V pátečním slunném odpoledni zavítal na naše hřiště tým z Ondřejova. Již před zápasem byly favorizováni naši hráči, kteří k utkání ale přistoupili zodpovědně a naslouchali pečlivě pokynům, které měli od trenérů.

Silově a technicky i věkově vyspělejší tým Kunic za celý zápas soupeře k ničemu nepustil, tak diváci mohli shlédnout mnoho pohledných momentů, které však většinou končili mimo branku nebo je dokázal překvapivě zastavit mladičký gólman Ondřejova. K tomuto zápasu dokonce doplnili tým i hráči z mladší přípravky, které skok z nižší kategorie nezaskočil a byly tak soupeři vyrovnanými protivníky.

 

Slovo trenéra: Hráči přípravky mě překvapili, musím říci, že na první utkání i když jsme dávali větší přednost mladším hráčům, vypadal zápas velmi dobře a hráči si dokázali poradit i s nevýhodou zmenšeného prostoru zde na UMT a dokázali zde v jisté části zápasu hrát pohledný fotbal. V utkání bylo v tento den pro Kunické vše, co si může trenér u této kategorie přát. Zaprvé hráči měli ze zápasu radost, hráli jako tým a snažili se kombinovat, naslouchali pečlivě pokynům a v poslední řadě nechyběla bojovnost ani krásný pocit vítězství.

 

Sestava: KAVAL – VERBÍK, LIŠKA, HAVRDA – SÍKORA, RAJT, CHOLENSKÝ – PLECITÝ zapojili se: MESZÁROŠ, PŘÍDA, ELIÁŠ, M. SVOBODA (ml. přípravka), A. KOPTA (ml. přípravka)

 

trenér: J. NOVÁK

asistent: M. Staněk

vedoucí: A. Přída

diváků: 42

hřiště: Kunice UMT

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem