OP přípravek: Kunice - Rarošovice

FK Kunice - Radošovice  7:0 (2:0)

V pátek jsme se naši borci utkali s týmem druhých Radošovic. Tento zápas kluci vnímali jako velmi důležitý, ale ani tak vtípky v kabině před zápasem nechyběly. Už před zápasem poprchávalo a ani při zápase se počasí neumoudřilo a tak jsme hráli na UMT.

 

Od úvodního hvizdu jsme se jen bránili na naši polovině hřiště a nedařilo se nám ani prokombinovat za půlící čáru, jen zřídka někdo z krajních záložníků utekl po křídle hřiště a dokázal zakončit. S každou minutou navíc však tlak hostí ubýval a my jsme začali pronikat kolmicemi středem hřiště, kdy dokonce v 9.min posílá Rajt kolmici na rozběhlého Verbíka a ten střelou podél brankaře mění skore na 1:0 pro domácí. Po chvílí uniká po křídle Cholenský, míč nahraje na Rajta do středu hřiště, jeho střela však trefí jen břevno branky hostí. Tlak ale neustává a po chvilce je u míče opět Verbík a střelou od vápna opět překonává v 18. min hostujícího brankaře.

Do druhé půle jsme šli s jasnými pokyny přidat na výkonu, protože do té doby měli ze hry více Radošovice a po dvou našich průnikách jsme dvakrát těžili. Hostí nestačili ani pořádně rozehrát a Verbík opět zvyšoval skore, díky skvělému presinku celého týmu, 26.min. 3:0.

Od tohoto golu jsme začali tlačit soupeře na jeho půli a když už se soupeř dostal na naší půli zastavil jeho útok skvěle hrající Lukáš Liška (C). Soupeře pak položilo několik pěkných akcí, kdy zakončoval vždy jeden hráč, nejprve v 37.min a poté v 38.min, kdy si udělal z hráčů soupeře a nakonec i z jeho brankaře slalomové kužele, zpečetil Jan Verbík svůj druhý hattrick v tomto zápase. Do střelecké listiny se zapsal už jen Síkora ve 43.min a dal tak poslední gol zápasu a 100. branku přípravky v sezóně 2011/2012. Chtěl bych poděkovat všem co nás přišli i v takovém počasí podpořit.

 

Sestava: Kaval - Plecitý, Liška, Havrda - Síkora, Rajt, Cholenský - Verbík

Střídali: Přída, Brož

 

Trenér: Jiří Novák

Asistent: Matouš Staněk

vedoucí: Antonín Přída

divákůl: 55

místo:  Ve žlábkách UMT

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem