Silvestrovský turnaj "Starých gard"

 

Se starým rokem se loučíme a nový rok vítáme většinou  podle svých ustálených zvyků: někdo v úzkém rodinném kruhu, jiný v přátelské společnosti na silvestrovské zábavě, ale kuničtí fotbalisté, ti „dříve narození“, si  poslední den v roce každoročně vyběhnou na fotbalový trávník, aby si v přátelském soutěžení s generačními druhy z blízkého okolí osvěžili svá fotbalová srdce. A tak i tentokrát se na Silvestra již po desáté uskutečnil na umělé trávě fotbalového areálu FK Kunice tradiční turnaj „Starých gard“, kterého se zúčastnila  čtyři mužstva, reprezentující Kamenice, Světice, tým Horáček a pořádající FK Kunice. Turnaj skončil ve 13 hodin  s těmito výsledky:

 

1.      FK KUNICE  -  9 bodů

2.      KAMENICE  -  4 body

3.      SVĚTICE      -  3 body

4.      HORÁČEK   -  1 bod


Jako nejlepší střelec byl vyhlášen pan Alexandr Zoulík, který vsítil 5 branek, nejlepším brankářem pak byl pan Stanislav Málek, který jen dvakrát lovil míč ze své sítě. Turnaj probíhal ve vzorném sportovním duchu a v zimních podmínkách, které však nikoho z účastníků neodradily. Se starým rokem se všichni rozloučili na „Orlím hnízdě“ při vyhlášení výsledků a předání odměn účastníkům.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem