4.zápas Kunice - Světice 2:1

V neděli 6.5.2012 jsme sehráli další utkání Úvalské ligy st.gard. Na naše hřiště přijel soupeř z nedalekých Světic. Do našeho týmu jsme přivítali nováčka Martina Dolejše. Hrál se pohledný fotbal, hra měla spád a šance byli na obou stranách. V první půli se prosadil tečovanou střelou Jirka Novák. 1:0. Poté měl dvě šance soupeř a pak přišla krásná střela Martina Dolejše do horního rohu branky 2:0.

V druhém poločase už tempo hry lehce opadlo. V samém závěru soupeř snížil, když útočník šel na našeho golmana sám, ten jeho střelu vyrazil,ale na dorážku už byl krátký. Konečný výsledek 2:1 pro náš tým.

 

K utkání nastoupili: Málek, Rais, Steklý, Richtr, Chlubna, Prokš, Tůma, Barták, Dolejš M., Machota, Zoulík, Procházka, Novák, Slavíček

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem