Turnaj Radošovice 19.5.2012

Turnaj Radošovice - 1.místo

V sobotu 19.5.2012 se naše stará garda zůčastnila 14.ročníku tradičního fotbalového turnaje Zdeňka Hasseho v Radošovicích. Jako každý rok nám přálo počasí a podařilo se zajistit i dostatečný počet hráčů.

První zápas jsme sehráli s Jevany a po gólech Ládi Bubeníka a Jirky Nováka jsme zvítězily 2:0

Druhý zápas jsme hráli proti nováčkům turnaje z Mysliče a po velkém boji jsme zvítězili 1:0 gólovou střelou Martina Dolejše

Třetí zápas jsme hráli proti domácímu týmu Radošovic a po penaltě Martina Dolejše za faul golmana na Martina Machotu jsme zvítězili 1:0

V posledním zápase, kdy už jsme byli jasní vítězi turnaje, jsme hráli proti Světicům a v tréninkovém tempu umocněném únavou jsme remizovali 1:1.

Za celý turnaj jsme dostali jedinný gól zásluhou výborné obrany podpořenou golmanem Standou Málkem. K prvnímu místu jsme si tedy odvezli i trofej pro nejlepšího golmana.

Turnaje se zůčastnili:  Málek, Rais, Steklý, Prokš, Chrudimský, Červ, Bubeník, Novák, Kučera, Dolejš, Machota, Zoulík, Růžička,Tůma, Indra