přátelský zápas: Dukla Praha - Kunice

Dukla Praha - Kunice 3:1 (3:1)

V úterý 22.5.2012 byla naše stará garda pozvána k přátelskému utkání s mužstvem MO na hlavní stadion Dukly Praha. Přestože bylo na zápas přihlášeno 15 lidí, tak se nás na stadionu sešlo pouze 11 a tak nám šel vypomoct původně pomezní rozhodčí David Málek (18 let). Soupeř s tím neměl problém a tak se postavil do útoku.

Zápas jsme nezačali vůbec dobře, už ve 2 minutě jsme inkasovali po rychlém útoku a tvrdé střele 0:1. Než jsme se na velikém hřišti stačili rozkoukat soupeř zaútočil a po rychlé kombinaci vstřelil do prázdné brány další gól 0:2. Poté se nám podařilo vyrovnat hru a dokonce po krásné kombinaci Málek - Novák - Zoulík poslední jmenovaný hlavou snížil na 1:2. V samém závěru poločasu jsme inkasovali další gól po technické střele k tyči na 1:3. Druhý poločas se útoky přelévali ze strany na stranu, naše mužstvo podržel náš gólman, náš útok se k přímému ohrožení domácí brány nedostal a tak zápas skončil 1:3 v náš neprospěch.

 

K utkání nastoupili: Málek S. -  Prokš, Steklý, Rais, Slavíček, Chlubna, Bubeník, Richtr, Zoulík, Novák, Indra, Málek D.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem