7.zápas Kunice - Kolovraty

Kunice - Kolovraty 1:1 (1:1)

V sobotu 2.6.2012 nás čekal poslední zápas Úvalské ligy st.gard s nepříjemným soupeřem z Kolovrat. Utkání začalo velkým náporem Kolovratských a už v 5. minutě se prosadili kombinací do jasné šance, ale náš gólman podržel a samostatný nájezd vyrazil. Postupem času se hra vyrovnala a díky zlepšenému výkonu jsme i vstřelili první branku.

Honza Procházka se protáhl obranou a nádhernou střelou napříč branky do horního rohu skóroval. 1:0 pro nás. Hosté měli několik standardních situací, ale naše obrana s gólmanem si vždy poradila.

V druhém poločase se uvolnil mezi našimi dvěma hráči hostující útočník a přesnou střelou k tyči srovnal na 1:1. Našemu mužstvu zatrnulo ještě jednou a to když hostující hráč vyslal nechytatelnou pumelenici těsně vedle tyče. S postupujícím časem narůstali na hřišti vášně, začalo se jiskřit a rozhodčí Bareš měl plné ruce práce obě mužstva uklidnit. Po závěrečném hvizdu nám někteří hostující hráči ani nepodali ruku.

 

Branka: Procházka Honza

 

K utkání nastoupili: Málek, Chlubna, Prokš, Tůma, Richtr, Slavíček, Bubeník, Indra, Novák, Machota, Zoulík, Procházka, Hopjan, Průša

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem