ÚL SG 2.kolo: Sokol Škvorec - FK Kunice

Sokol Škvorec - FK Kunice 1:4 (1:1)

K prvnímu zápasu Úvalské ligy starých gard jsme vyrazili v neděli 16.9.2012 do Škvorce. Jeli jsme pouze s 11 hráči. Zápas jsme začali ofenzivně ,ale v 10 minutě utekl naší obraně hráč a přeloboval našeho gólmana 1:0. Během dalších minut se povedla úspěšná akce našim hráčům a po centru Procházky skóroval Zoulík 1:1.

Konec poločasu se nesl v nervózním duchu. Po skluzu domácího hráče ve vápně na Zoulíka se podle většiny našich i domácích hráčů měl kopat pokutový kop.

Do druhé půle nastoupili domácí s odhodláním vstřelit gól a přitlačili nás na naši polovinu. Naše hra byla v této fázi utkání nervózní a nepřesná. Naše spása přišla po ose Procházka Rublič ,druhý jmenovaný bezpečně proměnil své sólo a vedli jsme 1:2. V domácím týmu začala vládnout nervozita a Procházka se z nahrávače proměnil ve střelce a zvýšil na 1:3. Do rozklížené domácí obrany se v závěru utkání vřítil Novák, jeho střela se odrazila do tyče a od ní k Bartákovi, který upravil na konečných 1:4 pro naše mužstvo. Děkuji všem hráčům k zodpovědnému přístupu k utkání.

 

K utkání nastoupili: Málek, Richtr, Rais, Steklý, Indra, Novák, Půček, Barták, Rublič, Procházka, Zoulík

 

Góly: Zoulík, Rublič, Procházka, Barták

Asistence: 2x Procházka, Novák

ŽK: --

foto ze zápasu 

 

Standa Málek

mob:731211010

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem