SG 3.kolo: SK Úvaly - FK Kunice

SK Úvaly - FK Kunice 4:1 (0:1)

O uplynulém svátečním víkendu čekal naši starou gardu venkovní dvojzápas v Úvalech a následně v neděli v Šestajovicích.

Páteční zápas v Úvalech pro nás začal velice dobře, už v 2.minutě proměnil Luďa Rublič samostatný únik a vedli jsme 0:1. V 20 minutě se do soupeřova vápna probíjel Procházka a byl faulován. Následný pokutový kop trestuhodně neproměnil Rublič. Domácí měli také mnoho šancí, nedokázali však pořádně trefit branku, Pokud ji trefili, zasáhl jistě náš gólman. V druhé půli domácí zvýšili tempo a jejich tlak zesiloval. Vyrovnávací gól vstřelili v 63 minutě po přímém kopu při nedorozumění ve zdi. Za pět minut vyrazil náš gólman střelu, na dorážku už byl krátký a domácí vedli 2:1. Naše vyrovnání mohl zařídit Tomáš Indra, ale v jasné šanci před prázdnou brankou přestřelil. Domácí stále pokračovali v náporu a vstřelili ještě dvě branky a náš tým odjížděl s prohrou 4:1.

 

K utkání nastoupili: Málek - Steklý, Prokš, Novák, Slavíček, Chlubna, Bubeník, Dolejš, Indra, Machota, Mezei, Procházka, Rublič

 

Góly: Rublič

Asistence: Dolejš

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem