SG 5.kolo: SK Světice – FK Kunice

SK Světice – FK Kunice 0:0 (0:0)

K tradičnímu derby Světice- Kunice nastoupila naše stará garda v sobotu 6.10.2012 na hřišti ve Světicích. Mužstvo se muselo obejít bez tradičních opor naší obrany a změna nastala i na postu gólmana, kdy zraněného Málka nahradil náš útočník Machota.

Ten nastoupil proti svému domácímu týmu, jehož barvy dříve hájil a teď zde působí jako trenér A-mužstva. A byl to právě on, kdo se velkým dílem postaral o příjemné překvapení. Domácí Světice se do nás pustili od první minuty a jejich tlak skončil se závěrečným hvizdem. Zasypávali naši branku množstvím střel, ale za celý zápas se jim nepodařilo Machotu překonat. Nám se dařili pouze brejkové akce, největší spálil ve 4.minutě Procházka a v 71. Rublič. Za zmínku stojí ještě hlavička Saši Zoulíka, která jen těsně skončila nad břevnem. Na horké půdě Světic jsme tedy vyválčili remizu 0:0.

 

K utkání nastoupili: Machota, Steklý, Prokš, Richtr, Novák, Barták, Rublič, Půček, Indra, Hopjan, Procházka, Zoulík, Mezei

 

Branky: --

ŽK: --

Foto ze zápasu

 

Standa Málek

mob: 731 211 010

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem