SG 7.kolo: Sluštice - FK Kunice

Sluštice - FK Kunice 1:0 (0:0)

V přímo dušičkovém mlhavém počasí jsme vyjeli v sobotu 20.10.2012 k utkání do Sluštic. K velké škodě se sešlo 18 hráčů. Dresu se hned v úvodu vzdal Saša Zoulík, Zdeněk Hopjan a Zdeněk Půček, který se ujal koučování. Zhruba v 5 minutě byl ze hřiště odvolán Jirka Novák, který byl povolán k utkání 4.třídy Stránčice – Mirošovice.

Utkání jsme začali ve svižném tempu, dostali jsme se i do několika šancí, největší spálil Luďa Rublič, když v dobré šanci nastřelil golmana domácích. Postupem času domácí tým hru vyrovnal a začal být nebezpečný i ve hře dopředu. Poločas skončil 0:0. Do druhé půle bylo uděláno několik změn v sestavě. Naše hra začala být nervózní, balón nám uskakoval z kopaček a toho využil soupeř a po jedné šanci nešanci nám vstřelil jeden ušmudlaný gól. 1:0 pro domácí. I přes velkou snahu se nám nepodařilo ani vyrovnat a tak si ze Sluštic odvážíme porážku 1:0.

 

K utkání nastoupili: Machota, Slavíček, Richtr, Steklý, Indra, Novák, Červ, Obranec, Průša, Dolejš Jarda, Mezei, Procházka, Blažek, Rublič, Lukáš

 

Standa Málek

mob:731211010

foto ze zápasu

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem