KP SŽ 19.kolo: SK Rakovník – Kunice

SK Rakovník  – Kunice 0:1 (0:0)

Ve 20.kole krajského přeboru starších žáků nás čekal nedělní zápas s týmem SK Rakovník.  Byl to velmi vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Ale střelcům se nedařilo trefit bránu a brankaři si tak v prvním poločase drželi čisté konto.

Začátek druhého poločasu vyšel lépe našim hráčům. V 42.minutě jsme zahrávali rohový kop, na centr Filipa Zoubka si na přední tyči naběhl František Strnad a míč se od jeho zátylku odrazil do soupeřovy brány 0:1. I když se soupeř moc snažil tak se mu vyrovnat nepodařilo a my jsme se radovali z prvního jarního vítězství.

 

Sestava:   Paule J. – Bučková B., Strnad F., Atexinger J., Rublič A.(35´Kožner M.) –Konečný P., Štěpánek L.,  Hosnedl J., Štrajt M.,  Schiffler M. – Zoubek F.

Nehrál: Urban P.

 

Góly: 42´Strnad F.

Asistence: Zoubek F.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem