KP SŽ 22.kolo: TJ Kunice – Kutná Hora

TJ Kunice – Kutná Hora 3:0 (1:0)

V sobotu přivítali naši žáci v kunickém dolíčku tým Sparty Kutná Hora. I když jsme byli papírovým favoritem tohoto zápasu, tak šance na výhru byly zpočátku velmi vyrovnané. Hra se přelévala ze strany na stranu. Výsledkové skóre otevřel až ve 23.minutě Michal Kožner po spolupráci s Markem Schifflerem a byl to jediný gól prvního poločasu.

Do druhé části zápasu jsme vstoupili lépe a v 37.minutě poslal Mára Schiffler do gólové šance Michal Kožnera a ten zvýšil na 2:0. Na třetí gól jsme si museli počkat až do 63.minuty, kdy se Filip Zoubek prokličkoval před bránu hostů a lehkou střelou překonal kutnohorského brankáře a upravil tak výsledek na konečných 3:0.  

 

Sestava: Paule J. – Atexinger J., Strnad F., Rublič A. (50´ Makovec J.)  –  Konečný P., Frinta P., Štrajt M., Hosnedl J., Zoubek F., Schiffler M. – Kožner M.

Nehrál: Urban P.

 

Góly: 23´ a 37´Kožner M., 63´ Zoubek F.

Asistence: 2x Schiffler M., Makovec J.

ŽK: --

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem