KP SŽ 24.kolo: SŽ Kunice – Kosmonosy

SŽ Kunice – Kosmonosy  2:0 (1:0)

Tuto sobotu jsme doma přivítali tým Kosmonos, kterému jsme měli co vracet za vysokou podzimní prohru. Hrálo se na horním tréninkovém hřišti, které bylo po dešti silně podmáčené. Do základní sestavy trenér Zoubek tentokrát nominoval všechny mladší žáky, kteří doplňují kádr starších žáků a s jejich předvedeným výkonem byl spokojen.

První gól padl v 25.minutě po rohovém kopu, kdy si na centr Filipa Zoubka naběhl František Strnad a rozvlnil síť v bráně hostí. I v druhém poločase jsme využili šanci v podobě volného přímého kopu a v 50.minutě upravil Strnad konečný výsledek na 2:0.

 

Sestava: Urban P. – Štrajt M., Strnad F., Schiffler M. – Frinta P. (48´Konečný P.), Štěpánek L., Hosnedl J., Zoubek F., Atexinger J., Makovec J. (60´Rublič A.) – Kožner M.

 

Góly: 25´a 50´ Strnad F.

Asistence: 2 x Zoubek F.

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem