KP SŽ 17.kolo: TJ Kunice – FC Velim

TJ Kunice – FC Velim   3:3 (3:2)

Ve středu jsme odehráli odložený zápas s týmem Velimi. S tímto soupeřem jsou zápasy vždy velmi vyrovnané a i tentokrát tomu nebylo jinak. Začátek prvního poločasu byl plně v naší režii. Už ve 3.minutě poslal krásný centr do malého vápna Marek Schiffler, který Filip Zoubek u zadní tyče dorazil do soupeřovi brány 1:0.

O pět minut později měl Zoubek na kopačce další gól, ale jeho střela z volného přímého kopu orazítkovala pouze břevno velimské brány. V 13.minutě rozehrál Zoubek opět přímý kop, centrovaný míč tentokrát uklidil do brány Mára Schiffler hlavou 2:0. V 21.minutě se po individuální akci prosadil Jonáš Makovec a zvýšil skóre na 3:0. O minutu později se soupeř probudil a po kombinační akci snížil na 3:1. V posledních vteřinách zápasu vystřelil ještě jednou soupeř na bránu a bohužel nasadil našemu gólmanovi housle a snížil na 3:2.

Druhý poločas patřil spíše hostům. V 39.minutě jsme dostali vyrovnávací gól a soupeř se neustále tlačil do šancí. Další góly již nepadly a tak jsme si tradičně s Velimí rozdělili po jednom bodu.

 

Sestava: Paule J. – Štrajt M., Atexinger J., Strnad F., Schiffler M. -  Bučková B., Frinta P.(35´Štěpánek L.), Hosnedl J., Makovec J.(53´Rublič A., 67´Kodadová N.) -  Zoubek F., Kožner M.(35´Konečný P.)

Nehrál: Urban P.

 

Góly: 3´Zoubek F., 13´Schiffler M., 21´Makovec J.

Asistence: Schiffler M., Zoubek F. 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem