KP SŽ 25.kolo: Tatran Rako Rakovník - TJ Kunice

Tatran Rako Rakovník - TJ Kunice 3:0 (1:0)

V 25.kole krajského přeboru starších žáků jsme zavítali do Rakovníka. Travnatá hřiště v areálu Tatranu byla silně podmáčená a tak se hrálo na UMT. Našemu týmu stále chyběl ze zdravotních důvodů gólman Honza Paule a tak opět nastoupil do naší brány dobře chytající Patrik Urban z kádru mladších žáků.

Na hřišti jsme byli lepším týmem, ale nedařilo se nám vystřelit na soupeřovu bránu. Soupeř naopak využil handicapu našeho „malého“ gólmana a třikrát se mu podařilo z přímého kopu umístit střelu pod břevno naší brány. Z Rakovníku jsme tak odjížděli bez bodového zisku.

 

Sestava: Urban P. – Štrajt M., Atexinger J., Strnad F., Bučková B. – Konečný P., Štěpánek L.(35´Frinta P.), Hosnedl J., Rublič A. - Schiffler M., Zoubek F.

 

Góly: --

ŽK: --

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem