KP SŽ 26.kolo: TJ Kunice – Uhlířské Janovice

TJ Kunice – Uhlířské Janovice 1:4 (1:2)

Sobotní dopoledne patřilo zápasu kunických žáků s týmem z Uhlířských Janovic. Do zápasu jsme vstoupili dobře, byli jsme lepším fotbalovějším týmem, ale nedařilo se nám překonat skvěle chytajícího gólmana hostů. Po chybách v obraně jsme inkasovali dva laciné góly a soupeř se ujal vedení 0:2.

V závěru poločasu se nám po dobře zahrané standardní situaci podařilo snížit, když nacvičenou akci zakončoval Filip Zoubek a upravil tak poločasový výsledek na 1:2.

V druhém poločase jsme již nenavázali na dobrý výkon z první části a soupeř nás začal pomalu přehrávat. Výsledkem toho byly další dvě obdržené branky a poměrně jednoznačné vítězství hostů 1:4.

Sestava:  Paule J. – Štrajt M., Atexinger J., Strnad F., Rublič A. – Konečný P., Hosnedl J., Štěpánek L. (35´Frinta P.), Schiffler M. (45´Makovec J.) – Zoubek F., Kožner M.

Góly: Zoubek F.

Rozhodčí: Macháček M.