KP SŽ 27.kolo: Brandýs-Boleslav - TJ Kunice

Brandýs-Boleslav - TJ Kunice 3:0 (1:0)

Za deštivého počasí jsme odehráli další mistrovský zápas, tentokrát na hřišti ve Staré Boleslavi. Zápas začal lépe pro domácí tým a my jsme už od 3.minuty prohráli 1:0. Na hřišti jsme sice byli fotbalovějším týmem, ale za první poločas vystřelila na bránu pouze Bára Bučková, její střelu bohužel zlikvidoval domácí brankář.

Začátek druhého poločasu byl velmi vyrovnaný, naše gólové šance jsme nedokázali proměnit. Petr Konečný těsně minul zadní tyč a Kuba Hosnedl orazítkoval pouze břevno domácí brány.

To soupeři se gólově dařilo lépe, v 52.minutě zahrával rohový kop a Mára Schiffler si nešťastně srazil míč do vlastní brány  - 2:0, o pár minut svou „chybu“ napravil, když vykopl míč z brankové čáry. V 62.minutě domácí proměnili další šanci v podobě volného přímého kopu a upravili tak konečný výsledek na 3:0.

 

Sestava: Urban P. – Štrajt M. (35´Frinta P.), Atexinger J., Strnad F., Schiffler M. – Bučková B., Hosnedl J., Štěpánek L. – Konečný P., Zoubek F., Rublič A.

 

Góly: --

ŽK: --

Rozhodčí: Kvasnička

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem