ČL U15 - 15.kolo: TJ Kunice – FC Graffin Vlašim

foto ze zápasu TJ Kunice - FC Graffin VlašimTJ Kunice – FC Graffin Vlašim  0:4 (0:1)

Žákovská kategorie má za sebou první jarní zápas a přestože na vítězství dosáhla pouze kategorie U12, tak myslím že můžeme být s průběhem 15.kola spokojeni. Upřímně řečeno, pro mě samotného je velké vítězství už jen to, že žákovská liga v Kunicích v jarní části dále pokračuje.  

V první poločas jsme byli našemu soupeři poměrně důstojným soupeřem.  První velkou šanci jsme si vytvořili v 15.min, kdy naši hráči rozehráli rohový kop, Petr Frinta navedl míč do vápna, ale ani jeden z našich hráčů nedokázal dopravit míč do odkryté branky. Naopak hostům se podařilo míč odkopnout a po chybě v defenzivě využil soupeř rychlý brejk a ujal se vedení 0:1. V první půli jsme měli ještě dvě šance a především ta druhá v závěru poločasu volala po gólu. Jarda Šticha poslal kolmici mezi obránce a Matěj Plášil stříleným centrem na zadní tyč hledal své spoluhráče, ale ani jeden na míč těsně nedosáhl. Nutno přiznat, že i soupeř měl nejméně dvě velké šance, ale skvělými zákroky nás podržel brankář Matyáš Franta.

Ve druhé půli nám postupně začal „docházet dech“, náš pohyb již nebyl takový jako v prvním poločase a hosté začínali mít navrch. V rozmezí mezi 48. až 53.min  si hosté vytvořili čtyři opravdu velké šance, z nichž dvě náš gólman zlikvidoval, ovšem v 51.min hosté zvýšili na 0:2 a o dvě minuty později přidali třetí gól. Na konečných 0:4 upravili hosté pět minut před koncem zápasu.

 

Luděk Rublič, trenér TJ Kunice: „já mohu být s výkonem svých svěřenců spokojen. Odehráli jsme zápas, který je asi v mezích našich možností.  V prvním poločase jsme dokázali lépe plnit naše obranné povinnosti a současně jsme dokázali být nebezpeční i dopředu. Ve druhé půli už byli hosté lepším týmem a zaslouženě dotáhli utkání do vítězného konce.  Přesto bych chtěl své hráče za předvedený výkon především v první půli pochválit.“

 

 

Sestava:  Franta M. -  Frinta P., Atexinger J., Pivoňka D., Novák M. – Horálek D. (58‘ Škoda J.), Šticha J., Trojánek R. – Kožner M., Procházka D., Plášil M. (60‘ Lutovský O.)

 

Góly:  --

Asistence: --

ŽK/ČK:  --

Rozhodčí:  Tereba D., Chrudimský J., Prosr T.

 

 

Foto z utkání

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem