ČL U15 21.kolo: TJ Kunice – Bohemians Praha 1905

foto ze zápasu TJ Kunice – Bohemians Praha 1905TJ Kunice – Bohemians Praha 1905  0:13 (0:6)

Vzhledem k tomu, že se tento víkend hrálo v Kunicích nejen kompletní kolo mládežnických týmů, ale i oba zápasy dospělých, tak se všechny utkání žákovské ligy přesunuly na hřiště do Hrusic. V tamním prostředí jsme hostili soupeře s velkým jménem Bohemians Praha 1905.

Bohužel na rozdíl od všech předešlých utkání, kdy jsme se většinou prezentovali výkonem, který se alespoň blížil našim reálným možnostem, tak tentokrát to o sobě říci nemůžeme. Do utkání jsme vstoupili zakřiknutě a hned v první minutě jsme přihlíželi, jak se soupeř ujímá vedení 0:1 a o tři minuty později přidává druhý gól a zvyšuje na 0:2. Až po druhém gólu jsme se trošku probudili a o něco důsledněji bránili prostor před naší brankou. Rozdíl dvou branek ale vydržel pouze do 17.min, kdy soupeř skóroval potřetí a v závěrečných osmi minutách přidává další tři branky a upravuje poločasový výsledek na stav 0:6.

Ve druhém poločase byla herní převaha hostů ještě výraznější a postupně nám nastříleli dalších sedm branek a skóre se tak zastavilo na čísle 0:13.  My jsme měli v utkání pouze jednu větší šanci, ale ani ta ke gólu nevedla.

 

Luděk Rublič, trenér TJ Kunice: „utkání je třeba vidět ve dvou rovinách. Na jedné straně proti nám nastoupil soupeř, který je po všech stránkách lepší. Po technické stránce se dokáže bez větších problémů prosadit v soubojích jeden na jednoho a následná reakce, start na míč, rychlostní předpoklady hráčů jsou nesrovnatelné. Řadu gólů jsme dostali po situacích, kdy se hosté uvolnili ve středu hřiště, následovala kolmice mezi naše obránce a sólo rychlonohého útočníka na naší branku. V mnoha případech bylo pro naše hráče velice složité těmto situacím předcházet. Na druhou stranu mi chyběla u našich hráčů větší bojovnost a chuť se poprat o co nejlepší výsledek. Možná poprvé jsme měl u některých hráčů pocit, že jim je jedno, zdali dostaneme pět nebo osm gólů. Mrzelo mě to o to víc, že v našem dresu se poprvé objevil nový hráč Matěj Svoboda, který odehrál velmi dobré utkání, ale podpory od svých spoluhráčů se moc nedočkal.“

 

Sestava: Franta M. – Plášil M., Atexinger J., Pivoňka D., Novák M. – Šticha J., Šerák M. (36‘ Trojánek R.), Svoboda M. – Horálek D. (20‘ Frinta P.), Procházka D., Kožner M.

 

Góly: --

Asistence:  --

ŽK/ČK: --

Rozhodčí: Hasíková M. – Walter R., Lerch J.

 

Foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem